Sisukord
Võrkpall
Postimees
02.06.2015
Eesti Mälumäng Partei nimeks saab Isamaa? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Raske õnnetuse põhjustas krooniline roolijoodik Igapäevasest rongisõidust sai kannatuste rada Eesti lühiuudised Tagakülg Täna algab Pihkvas kohtupidamine Kohvri üle Lastekaitsepäeval jagati tunnustust ja kinke Elron: meil ei olnud suuremat rongi liinile saata Reinsalu: oma toolist ma kinni ei hoia Ameerika vanemakoolitus osutus Eesti jaoks sobivaks Palts soovitab «poistel» tõmbuda tagaplaanile Esikülg 2.06 Majandus Noor ettevõtja toob oma mentori Eestisse Majanduse lühiuudised Disneyst on saanud Hollywoodi rahamasin Välismaa Vaidlus takistab USA luure tööd Cameron jonni ei jäta Välismaa lühiuudised Arvamus Jaak Jõerüüt: IRL kahe juhikandidaadiga mäekõrguste probleemide ees Rein Taagepera: nahk ja keel Urmas Sutrop: Reformierakonna liikmeskonnast Juhtkiri: Mis on pildil valesti? Jevgenia Värä: ilma eelarvamusteta Postimees 1928. aastal: segadus ülemistes sfäärides Kuus õlut või neli õlut – selles on küsimus Kultuur Hirmuga elades ei ole nüanssideks aega Sport Šarapova langes välja Spordi lühiuudised Rock loodab osaleda uues tugevas eurosarjas Koondis vajab kvaliteetseid mänge ja lisaraha Füüsilise ettevalmistuse treener: Venno on teinud suure arengu Euroopa jalgpallijuhid jätkavad mässu FIFA vastu Tallinn Puud vigastasid trolliliini ja pargis istunud naist Nõmmel varastati väligrill Tarbija Android uueneb mitmest küljest Tartu Lihaturg lõi haljendama linnapea eestvõttel Tänavaaugus ratta lõhkunu jäi valurahata Teadlased uurisid Tartumaa laste allergiaid Rannahooaeg algas Tartus päikeseliselt Võimlejad kogunevad suurele peole Vaba elu vee peal polegi mõeldamatu: igaüks võib kesklinna jõele kolida Kutsehariduskeskus peab taaskasutuslaata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koondis vajab kvaliteetseid mänge ja lisaraha

2 min lugemist
Eesti koondis saab end suvel proovile panna Euroliigas ja sügisel EM-finaalturniiril. FOTO: cev.lu

Pühapäeval Rootsi teistkordse alistamisega sügisel toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele kvalifitseerunud võrkpalli rahvusmeeskond on sisuliselt kogu suve töös. Enne EMi osaletakse üle mitme aasta taas Euroliigas. Võrkpalliliidu peasekretär Tarvi Pürn ütles, et alaliidu eelarve, mis hõlmab ka EM-finaalturniiril osalemist, on suurusujärgus 400 000 eurot. Sellest ligikaudu 200 000 eurot soovitakse toetust riigilt. «Läbirääkimised ses osas on käimas,» sõnas Pürn. Selge see, et lisaks mängijatele seisab ka alaliidul ees ääretult töine suvi. Nüüd teeb koondis paarinädalase pausi ja taas kogunetakse 15. juunil, mil algab ettevalmistus 9. juulil algavateks Euroliiga mängudeks. Enne seda kohtutakse kahel korral Läti rahvusmeeskonnaga, lisaks soovitakse pidada veel kolm kontrollkohtumist.

Tellijale Tellijale

Euroliigas on mängijate rotatsioonis 18 meest, lisaks veel nii-öelda varunimekiri neist, kes on valmis liituma juhul, kui keegi saab vigastada. Koondise algrivistuses ilmselt palju muutma ei hakata, küll aga on mitu tahtmist täis meest, kes Euroliiga mängude kaudu end EM-finaalturniirile sõitvasse koondisesse ihkavad murda.

01.06.2015 03.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto