Sisukord
Eesti
Postimees
02.06.2015
Eesti Mälumäng Partei nimeks saab Isamaa? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Raske õnnetuse põhjustas krooniline roolijoodik Igapäevasest rongisõidust sai kannatuste rada Eesti lühiuudised Tagakülg Täna algab Pihkvas kohtupidamine Kohvri üle Lastekaitsepäeval jagati tunnustust ja kinke Elron: meil ei olnud suuremat rongi liinile saata Reinsalu: oma toolist ma kinni ei hoia Ameerika vanemakoolitus osutus Eesti jaoks sobivaks Palts soovitab «poistel» tõmbuda tagaplaanile Esikülg 2.06 Majandus Noor ettevõtja toob oma mentori Eestisse Majanduse lühiuudised Disneyst on saanud Hollywoodi rahamasin Välismaa Vaidlus takistab USA luure tööd Cameron jonni ei jäta Välismaa lühiuudised Arvamus Jaak Jõerüüt: IRL kahe juhikandidaadiga mäekõrguste probleemide ees Rein Taagepera: nahk ja keel Urmas Sutrop: Reformierakonna liikmeskonnast Juhtkiri: Mis on pildil valesti? Jevgenia Värä: ilma eelarvamusteta Postimees 1928. aastal: segadus ülemistes sfäärides Kuus õlut või neli õlut – selles on küsimus Kultuur Hirmuga elades ei ole nüanssideks aega Sport Šarapova langes välja Spordi lühiuudised Rock loodab osaleda uues tugevas eurosarjas Koondis vajab kvaliteetseid mänge ja lisaraha Füüsilise ettevalmistuse treener: Venno on teinud suure arengu Euroopa jalgpallijuhid jätkavad mässu FIFA vastu Tallinn Puud vigastasid trolliliini ja pargis istunud naist Nõmmel varastati väligrill Tarbija Android uueneb mitmest küljest Tartu Lihaturg lõi haljendama linnapea eestvõttel Tänavaaugus ratta lõhkunu jäi valurahata Teadlased uurisid Tartumaa laste allergiaid Rannahooaeg algas Tartus päikeseliselt Võimlejad kogunevad suurele peole Vaba elu vee peal polegi mõeldamatu: igaüks võib kesklinna jõele kolida Kutsehariduskeskus peab taaskasutuslaata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Partei nimeks saab Isamaa?

2 min lugemist
Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) FOTO: Elmo Riig / Sakala

Tõnis Palts on koostanud «Muutuste kokkuleppe», millel on hinnanguliselt umbes kümmekonna IRLi eestseisusesse kandideerija toetus. Postimees avaldab selle lühendatud versiooni.

Tellijale Tellijale

EESMÄRK

* Saada juhtivaks parempoolseks erakonnaks ja perspektiivis juhtivaks Eesti erakonnaks. Tuleb võita järgmised valimised. Ka vahevalimised. Eesmärk peab olema stabiilne toetus 25 protsenti 2019. aasta kevadeks. 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimiste eesmärgiks peab olema säilitada praegune tase üle Eesti ning saada koalitsiooni Tallinnas ja Tartus. Selleks on vaja teha struktuurseid muudatusi erakonnas. Kohalike omavalitsuste valimiste tulemus on mõõdikuks ka käesoleva leppe allakirjutanute tegevuse tulemuslikkusest.

01.06.2015 03.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto