Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
03.06.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakülg Male Jüri Saar: Eestis võiks kaaluda liiklustapmise kuriteokoosseisu Pelletitehase sudu mürgitab võrokesi Esikülg 3.06 Mesilaste hukkumisi tingib peamiselt taimekaitsevahendite väärkasutus Blatter taandub FIFA juhi kohalt Tartu reformierakondlased tõstavad häält võimuleppe vastu Vabaerakond ja EKRE on kampaaniakulud tasunud Tallinna vanalinnas jooksid värvikirevad kontorirotid Eesti lühiuudised Majandus Katainen käis Eestis Junckeri plaani müümas Petturid kasutavad ära autode käibemaksu muudatust Majanduse lühiuudised Välismaa Välismaa lühiuudised Bērziņš läheb ajalukku idalembese rahvamehena Läti asub mängima presidendipokkerit Arvamus Vene ajakirjanik: suhtumine Putini režiimi muutub Juhtkiri: sõiduauto kui taparelv Madis Kalvet: Rahaga maailma tähelepanu ostmine Postimees 1859. aastal: aurolaew «lähhäb, et suits agga tagga». Hannes Luts: ühe rongisõidu tegelik hind Peeter Koppel: 33 aastat eksimusi Sport Spordi lühiuudised Kalju imeminut seljatas Flora Blatter taandub FIFA juhi kohalt Sepp Blatter taandub FIFA juhi kohalt Austraallased kutsusid Einaste suusatarkust jagama Jane Salumäe: aususest, dopingust ja ühest ammusest kripeldusest Tallinn Merepäevadel seilab eskaader Piritalt Vanasadamasse Tartu Kohvikud ja linn sõlmisid hea tava lepingu Tartu kesklinna kerkiva keskuse nurgakivi silinder saabus drooniga Turistid saavad käia kiiksuga kohtades Petersoni gümnaasium asub õpetama riigikaitset Küberpähkli võistluse võitsid Tartu noored Mäss oravate kantsis? Priit Pullerits: Võõraste võlu Vähki seljatav õde ei loobu oma tööst Soengumoes teeb sel kevadel ja suvel ilma nooruslikkus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Soengumoes teeb sel kevadel ja suvel ilma nooruslikkus

2 min lugemist
Juuksur Evelin Randver kaunistas täienduskoolitusel modell Geir Borotkina soengu punutisega. FOTO: Lauri Kulpsoo

Mida selga, mida jalga panna? Need küsimused on päevakorral paljudes peredes, kus tütred ja pojad juba juunis aktusel põhikoolile, gümnaasiumile või kõrgkoolile punkti panevad. Aga soeng, ega te seda ei unustanud?!

Tellijale Tellijale

«Koolilõpetaja on noor, talle ei maksa teha 35-aastasele naisele sobivat pidulikku föönisoengut, mis on küll ilus, kuid pole eakohane,» rõhutas Olga Gross. «Mulle meeldib, kui noored näevad välja nagu noored,» lisas täienduskoolitusel käinud Tartus Eedeni keskuses oma salongi Divine Ilustuudio pidav juuksur Olga Bahmatova. «Noor inimene on alati ilus, talle on vaja teha kerge loomulik soeng, mis rõhutab ta ilu.»

02.06.2015 04.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto