Sisukord
Tänane leht
Postimees
06.06.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert TTÜ rektori valimise hääletussedelid ekspertiisi Tagakülg Maasikamüüja Tsahkna võimalus Rõivase hinnangul pole tartlastega tüli olnudki Postimees tähistas sünnipäeva. Kisendad, Isamaa! Pärnu värbamiskampaania niidid juhivad Tartusse Majandus TTÜ rektori valimise hääletussedelid ekspertiisi LHV toob käibele euroga tagatud krüptoraha Kreeka ei maksnud IMFile Välismaa Kreeka ei maksnud IMFile Keenia puuetega laste päästetee Normcore president Kommentaar Koolivõimalus eestlaste toel Arvamus Jelena Skulskaja: abee Prévost’ eksimus ehk kuidas vabaneda vabadusest? Juhtkiri: Kreeka maksmata arve ähvardab poliitilise kriisiga Postimees 1929. aastal: Rootsi majandus kasvab Kisendad, Isamaa! Liis Vaksmann: Printsi ei olegi Normcore president Kirjanduslik meistriklass Ootamatu taandumine Karikatuur Andres Tarandi essee: mälestusi Rooma Klubist Kultuur Viis isiklikku ääremärkust Sinu uutele mälestustele Karen Connelly — tabude murdja Luulehetk – hetk luules Kirjanduslik meistriklass Sport Spordi lühiuudised Taas tuleb kokku Londoni OMi neljapaat Vehklejad jahivad medaleid ja olümpiat Maailma võimsaim ründeliin vs vanameistrite viimane lootus Ootamatu taandumine Tarbija Psüühikahäirega inimest pole vaja karta Ehitusseaduse vead jäävad ehitajate avastada AK Viis isiklikku ääremärkust Sinu uutele mälestustele Kolmkümmend päeva pesemata Koduliiga kaotas palli Viimased uudised Teeme rahval tuju paremaks Andres Tarandi essee: mälestusi Rooma Klubist Lugu söödavatest kividest Karlag eristus karmi kliimaga Arter Horoskoop Igaüks on geenius Arter soovitab Moodne linnadžungel Kanal 2 alustab saatega «Merevaade» Õlut vahuveinipudelist? Aga palun! Mairega Mäel Kolm kuud ja üle 50 festivali Suveköögis vürtsisemalt Jüri Pootsmann: Maal on väga tore elada! Ebatavaliselt tööle Meelelahutus Koomiks Sudoku

[Digi] peatoimetaja teatas lahkumisest Twitteri vahendusel

1 min lugemist
Henrik Roonemaa FOTO: Toomas Huik

Reede hommikul teatas tehnoloogiaajakirja [Digi] peatoimetaja ja Postimehe kolumnist Henrik Roonemaa Twitteri vahendusel, et lõpetab peatoimetaja töö. «Mul täitus [Digis] just kümme aastat. Veel kaks ajakirja valmivad minu käe all ja siis annan teatepulga teistele üle,» kirjutas Roonemaa.

«Lõin selle ajakirja koos kirjastusega Presshouse nullist ja olen seda siiani peatoimetanud,» rääkis Roonemaa. Digist sai kiiresti Eesti kõige populaarsem IT-ajakiri ning tegu on ühega vähestest, mis ka raskemad ajad majanduses kenasti üle elas ja ta on endiselt väga populaarne.

«Aga eks iga töökoht ammendab ennast, isegi kui see on nii põnev ja südamelähedane nagu oma loodud ajakirja edukas peatoimetamine, ja seetõttu otsustasingi kümne aasta juubeli täitudes, et nüüd on aeg vaadata, kas ma oskan veel midagi teha peale ajakirja peatoimetamise või kas 36-aastase inimese aju suudab veel midagi uut õppida. Edasi plaaningi seda teha: katsetada midagi, mida ma veel varem teinud ei ole ja sellest palju õppida. On mitmeid mõtteid ja eelseisvaid kohtumisi, kus need mõtted loodetavasti teoks saavad.»

Aga mis mõtet on üldse internetiajastul tehnoloogiauudiseid kord kuus paberile trükkida?  «Digiga ei ole internetiajastul midagi halba juhtunud, ta on endiselt väga populaarne ja ma usun, et jääb populaarseks,» vastas Roonemaa. «Digi tugevus on selles, et me ei teinud teda mitte uudiste vahendamiseks, vaid ajakirjaks, mis ütleb sulle, mis tehnoloogiamaailmas toimub ning milliseid seadmeid tasub osta ja mida mitte. Kõigil Digi lugejatel on temast iga kuu selgelt kasu ja seetõttu on inimesed nõus ka internetiajastul tehnoloogiateemalist paberajakirja tellima.»

Seotud lood
05.06.2015 08.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto