Sisukord
Eesti
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (7) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (11) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (2) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust (2) Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid (3) Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus (1) Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (3) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot (8) Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi (1) Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mihkelson: Lukjanov pole NATO-Vene aluslepet hoolikalt lugenud

1 min lugemist
Marko Mihkelson FOTO: Peeter Langovits / Postimees

Julgeolekuolukord, milles Venemaa ja NATO 1997. aastal aluslepingu sõlmisid, on muutunud, ning see seab ka lepingu uude valgusesse, ütles riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson (IRL).

Tellijale

"Järelikult Lukjanov ja need, kes seda rõhutavad, ei ole aluslepet ise piisavalt hoolikalt lugenud,» ütles Mihkelson vastuseks Postimehe küsimusele, kuidas suhtuda Venemaa välis- ja kaitsepoliitika nõukogu juhi Fjodor Lukjanovi väitesse, et suuremate NATO alaliste väeüksuste paigutamine Baltimaadesse rikub kehtivat NATO-Vene kokkulepet.

Mihkelsoni sõnul on alusleppes väga selgelt märgitud, et leping kehtib ettenähtavas julgeolekukeskkonnas. «On päris ilmne, et võrreldes 1997. aastaga on julgeolekuolukord märgatavalt muutunud,» lisas riigikogu saadik. 

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto