N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Naistega õnne, päikese ja tulemäe maal

Annika Reinumägi
Naistega õnne, päikese ja tulemäe maal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ülerahvastatud saar maailma serval: linnake peab mahtuma mägede vahele.
Ülerahvastatud saar maailma serval: linnake peab mahtuma mägede vahele. Foto: Annika Reinumägi

Trinacria ehk kolmjalg on õnne ja päikese sümbol ning ka Sitsiilia sümbol. Medusa tiivulise pea ja kolme viljapeaga kolmjalg Sitsiilia puna-kollasel lipul tähistab tõusvat, keskpäevast ja loojuvat päikest ehk aja kulgu. Sitsiilia saargi on kolmnurkne ning seda on kutsutud nimega Trinacria.

Nelja naisreisiselli jalatallad on hakanud rändamisihast kibelema. Igatsus on igapäevatoimetustesse pugenud. Olen mõistnud, et ilma mägede ja mereta on justkui midagi puudu. Küsinud, kuidas sõbrannadega lood on, saan vastuseks, et nemadki seikleks parema meelega maailma serval. Kus see maailmaveer siis asub?

Valime seekord Robinsoni kombel saare. Mitte küll üksiku, hoopis ülerahvastatud. Saare kolme servaga, millel jalgu kõlgutada ja meelt mõlgutada. Ühel päikeselisel päeval leiamegi end rendiautoga selle pinnal veeremas.

Tagasi üles