Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
10.06.2015
Eesti Pihtla vallas haudub sookurg kartuleid ÜRO agentuuri esindaja kutsub solidaarsusele Eesti lühiuudised Tagakülg Oma ala tõelised tipud Lumesillal peatumine võis saada saatuslikuks Peep Kala ei usu köieta ronimist Esikas 10.06 Viimane blogipostitus jäi läinud pühapäeva 1974. aastal kaotas Pamiiris elu kolm Eesti mägironijat Peruus kadus kolm Eesti mägironijat Sillamäel puhkes Silmeti hoones tulekahju Valitsus ei soostu sundkvootidega Palju õnne Jaan Künnap: nelikul võis puududa köis Dilbert Kas seadus teeb vägistajale liiga? Majandus VKG juht Priit Rohumaa lahkub ametist Firmaautode käibemaksusüsteem tuleb ümber teha Välismaa ÜRO agentuuri esindaja kutsub solidaarsusele Välismaa lühiuudised Soome uus peaminister: raskused ongi selleks, et inimene nendega hakkama saaks Venemaa süüdistab Ponomarjovi suuremahulises riisumises Arvamus Mart Raudsaar: poliitkorrektsus kui Euroopa pimesool Indrek Madar: kõik räägivad, lahendusi ei paku keegi Juhtkiri: mäed ei andesta Mihhail Jevdokimov: Tallinna ja Moskva vahelise reisirongiühenduse peaks taastama Postimees 1926. aastal: kuidas sündis Poola presidendi wannutamine. Andres Ammas: öö ei ole kvaliteetne aeg seaduste loomiseks Jüri Ratas: viis soovitust SDE ja IRLi uutele juhtidele Kultuur Mait Malmsten: «Billy Elliot» läks juba ammu hapuks Vahel piisab vaid sõrmedest RAM viis eesti koorilaulu Kanadasse Sport Spordi lühiuudised Mis saab Eesti korvpalliliigast? Maksuamet esitas klubidele rahanõude Epeenaised jätkasid medalisadu üliväärtusliku hõbedaga Kuidas läheb? «Lõin paar väravat!» Balta naaseb lemmikala juurde Tarbija Peavalu võib viidata tõsisemale tervisehädale Tartu Linn suurendas elektrihankes taastuvenergia nõuet Sõpruse ringi männikust kadus onn ja lahkus siilipere Google´i auto jäädvustas Tartus tegutseva tänavakunstniku Vähikliiniku palatid vajavad monitore Töömalev pakub nii tööd kui lõbu Valvas kodanik päästis päästetavad kalad päästja käest Tartus Viljandi maanteel paljastus vana munakivisillutis Tudengid üllatasid teispoolse Kalevipoja ja koerakottidega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Balta naaseb lemmikala juurde

2 min lugemist
Ksenija Balta alustas hooaega naerusuiselt. FOTO: Kristjan Teedema.

KERGEJÕUSTIK. Tartus Tamme staadionil peetud Gustav Sule mälestusvõistlustel vilu ilmaga hiilgavaid tulemusi ei sündinud, aga pühapäeval on kergejõustikusõpradel põhjust samasse paika tagasi pöörduda – Ksenija Balta teeb Eesti karikavõistlustel üle nelja ja poole aasta kaasa talle kõige rohkem edu toonud kaugushüppes.

Tellijale Tellijale

«Täpselt nii see on. See saab olema see päev. Vähemalt praegu on plaan selline ja teen kõik, et see juhtuks,» kinnitas Balta pärast seda, kui oli võitnud 100 meetri jooksu ajaga 11.75. Tegemist oli Balta hooaja avastardiga ja kuigi aeg polnud midagi erilist, nukrutsemiseks põhjust pole. Rohkem huvitab teda ikkagi pühapäev.

«Ootan seda päeva väga. Viimasel ajal on nii olnud, et kui lähen trenni, on juba hea võistlusärevus sees. Seega loodan, et päris infarkti ei saa enne võistluskatseid,» sõnas Balta, kes on kasutanud tavapärasest lühemat hoojooksu. «18 sammu asemel olen teinud 16 sammu, aga usun, et see ei sega mul hea tulemuse saavutamist.»

09.06.2015 11.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto