Balta naaseb lemmikala juurde

Ats Kuldkepp
, spordireporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ksenija Balta alustas hooaega naerusuiselt.
Ksenija Balta alustas hooaega naerusuiselt. Foto: Kristjan Teedema.

KERGEJÕUSTIK. Tartus Tamme staadionil peetud Gustav Sule mälestusvõistlustel vilu ilmaga hiilgavaid tulemusi ei sündinud, aga pühapäeval on kergejõustikusõpradel põhjust samasse paika tagasi pöörduda – Ksenija Balta teeb Eesti karikavõistlustel üle nelja ja poole aasta kaasa talle kõige rohkem edu toonud kaugushüppes.

«Täpselt nii see on. See saab olema see päev. Vähemalt praegu on plaan selline ja teen kõik, et see juhtuks,» kinnitas Balta pärast seda, kui oli võitnud 100 meetri jooksu ajaga 11.75. Tegemist oli Balta hooaja avastardiga ja kuigi aeg polnud midagi erilist, nukrutsemiseks põhjust pole. Rohkem huvitab teda ikkagi pühapäev.

«Ootan seda päeva väga. Viimasel ajal on nii olnud, et kui lähen trenni, on juba hea võistlusärevus sees. Seega loodan, et päris infarkti ei saa enne võistluskatseid,» sõnas Balta, kes on kasutanud tavapärasest lühemat hoojooksu. «18 sammu asemel olen teinud 16 sammu, aga usun, et see ei sega mul hea tulemuse saavutamist.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles