K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Maria Angel
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Horoskoop 13.–19. juuni 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Elu on kirev, küllap on sel nädalal palju ringiliikumist. Kui plaanid välismaale reisida, kujuneb aeg põnevaks ja meeldivaks – saad nii elu nautida kui ka hangid uusi teadmisi. Lihtne on inimestega suhelda, neile oma ideedest rääkida. Leiad mõttekaaslasi, võimalik on ka armusuhte tekkimine.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Esmatähtis on, et plaaniksid oma aega õigesti. Sul on häid võimalusi äritehinguid teha, samas aga tuleks leida aega ka lähedastega koos olla. Just kodust saad positiivse energia, mis sind kõigis su tegemistes jõuliselt edasi viib. Suhted kallite inimestega on harmoonilised.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Soodne periood jätkub – oled endiselt tahtmist täis ja löögijõuline. Ära lase sel ajal endast mööda voolata, tegutse nüüd ja kohe! Väga oluline on pidev suhtlus lähikondlaste ja kolleegidega, ka naabritelt võid saada infot, mis on kulda väärt. Tänu oskusele meeldivalt suhelda leiad endale toetajaid.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tasub tööd teha ja vaeva näha. Peale selle, et täidad korralikult oma igapäevaseid kohustusi, mõtle nüüd ka tulevikule. Võid avastada suurepäraseid võimalusi, kuidas karjääriredelil tõusta või oma äri alustada või laiendada. Astu samme selle poole, et oma unistused täide viia!

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Suurepärane aeg loominguliseks tegevuseks. Sind võivad inspireerida kauged maad ja rahvad, erinevad kultuurid ja religioonid. Vaatad maailma avara pilguga ning märkad palju põnevat ja imetlusväärset. Aeg on väga sobiv välisreisiks, kuid ka info ammutamiseks tarkadest raamatutest.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Karjäärialased ambitsioonid on olulised, sa ei säästa jõudu oma eesmärkide nimel pingutamisel. Arvesta aga asjaoluga, et mis tahes edasiliikumiseks on vaja esmalt iseennast väga hästi tunda, mõista oma tegelikke vajadusi ning saada aru oma hirmudest. Seega leia aega eneseanalüüsiks.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Üksindus ei mõju sulle hästi. Tunned vajadust olla inimeste hulgas, kuuluda kollektiivi. Teadmine, et su kõrval on need, kes saavad maailma asjadest aru sinuga samamoodi, annab sulle kindlustunde, sisemise tasakaalu. Küllap leiad uusi sõpru, kellega kohtudes näib, nagu tunneksite üksteist juba ammu.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Kohustuste koorem võib raskena tunduda. Seda siiski vaid senikaua, kuni mõtled ja plaanid, ent reaalselt ei tegutse. Tähtis on end kätte võtta, iga päev tööd teha, asju mitte homse varna lükata. Võimalused tööalaselt areneda ja oma väljavaateid avardada on suurepärased, kasuta see aeg maksimaalselt ära!

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Saad taas kergelt ja vabalt hingata, oled vabanenud sind vaevanud pingetest. Kohustused ei suru sind maad ligi, on aega ja võimalust tegeleda just nende asjadega, mille poole süda veab. Ehk saad toredate inimeste abiga niikaugele, et meeldivast hobist kujuneb ühistegevuse tulemusel sissetulekuallikas.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tööasjad edenevad kiirelt ja kergelt. Kui kolme eelmise nädala jooksul on olnud möödarääkimisi kolleegidega või eriarvamusi töötingimuste suhtes, siis nüüd annab asjad selgeks rääkida. See ei tähenda, et sina saad oma tahtmise 100 protsenti läbi suruda, ka teiste vajadustega tuleb arvestada.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Elu tundub kerge ja kena, sul on hea olla. Eriti õnnelik tuleks sul olla selle üle, et su kõrval on suurepärased kaaslased. Keegi kindlasti armastab sind, suure tõenäosusega ta ka näitab ja ütleb seda välja. Veeda palju aega koos armastatud inimesega, naudi elu. Hoiduma peaks aga ühise äri alustamisest.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Naudid väga seda, mida teed, oskad väikestest asjadest rõõmu tunda. Nii koduste kui ka töiste kohustuste täitmine on meeldiv tegevus, ka naudid kellegi aitamist. Ole kolleegidega suheldes viisakas ja kannatlik – väiksed möödarääkimised on võimalikud, neid ei tasu aga südamesse võtta ja solvuda.

 

Koostanud Maria Angel

 

 

 

 

Tagasi üles