Sisukord
Arter
Postimees
13.06.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tõeline proovikivi Palju õnne Kuumad Eesti poisid ehk miks «urmased» venelastele nalja tegid Usutav mees Tallinna suuravarii põhjustanud BMW juht oli joobes Komisjon toetab valitsuse seisukohta põgenikekvoodi osas Valitsuse liikmetest on enim võlgu peaministril Eesti lühiuudised lk 4 TV 3 jääb vabalevisse Tagakülg Uued rannavalvurid läbisid kondiproovi Majandus TV 3 jääb vabalevisse Välismaa Välismaa lühiuudised Moldova jäi peaministrita Germanwingsi uurimine laieneb Arvamus Kogenud liider Tõeline proovikivi Ülearu usin Usutav mees Jaanus Piirsalu: pelgupaik, terrorism ja armastus Juhtkiri: pagulasküsimusele mõistlik lahendus Päeva karikatuur Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Imbi Paju essee: elu ees seistes Aare Tark, Sten Andreas Ehrlich: kas lask pimedusse tabab sõpra või vaenlast? Peeter Langovitsi tagasivaade: Linnateatri lavaauk, musketäride mängumaa Kultuur Tugev sooritus Nädala plaat. Välkreiv arhitektuurimuuseumis Ponksi Bronxi poisi seksiteibid Hittide koorekiht Kirju poprokk Franz Sparks Luulehetk – hetk luules Usutav mees Võimalus jätta tantsu oma pärand Sport Spordi lühiuudised Kogenud liider Ülearu usin Peep Pahv: ülekülluses maailma mõttetu ja tulevikuta spordipidu Eesti sakslased jätkavad vigastuste kiuste kõrgel tasemel Zopp pürgib uue meeskonna toel kõrgemale Tarbija Vanemad määravad lapse netiharjumused AK Mis on Põhjamaade edu saladus? Tugev sooritus Nädala plaat. Välkreiv arhitektuurimuuseumis Ponksi Bronxi poisi seksiteibid Hittide koorekiht Franz Sparks Kirju poprokk Wallander Tallinnas Kreeka pakub suverõõme Psühhiaatrite tuleproov Viimased uudised Imbi Paju essee: elu ees seistes Lars Kepler: krimi peabki käima noateral Aare Tark, Sten Andreas Ehrlich: kas lask pimedusse tabab sõpra või vaenlast? Võimalus jätta tantsu oma pärand Miks laps ei taha enam joonistada? Arter Ranitsast saab moeasi Viimsisse saabus lihaaeg Naistega õnne, päikese ja tulemäe maal Horoskoop Suvine saatesari kutsub inglise aedu avastama Muhus on maitset Imetlust väärt inimesed Margit Härma: Pariisi liftipoiss Arter soovitab Kuidas maailmakuulsad kalakrõpsud kolme kuuga valmis said Parv võõramaiseid raudlinde – tere tulemast Eesti õhuruumi! Kolmekordne moenäitus Metallihelk on taas moes lubatud Kirjanik Justin Petrone sõlmis Eestiga rahu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop 13.–19. juuni 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Elu on kirev, küllap on sel nädalal palju ringiliikumist. Kui plaanid välismaale reisida, kujuneb aeg põnevaks ja meeldivaks – saad nii elu nautida kui ka hangid uusi teadmisi. Lihtne on inimestega suhelda, neile oma ideedest rääkida. Leiad mõttekaaslasi, võimalik on ka armusuhte tekkimine.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Esmatähtis on, et plaaniksid oma aega õigesti. Sul on häid võimalusi äritehinguid teha, samas aga tuleks leida aega ka lähedastega koos olla. Just kodust saad positiivse energia, mis sind kõigis su tegemistes jõuliselt edasi viib. Suhted kallite inimestega on harmoonilised.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Soodne periood jätkub – oled endiselt tahtmist täis ja löögijõuline. Ära lase sel ajal endast mööda voolata, tegutse nüüd ja kohe! Väga oluline on pidev suhtlus lähikondlaste ja kolleegidega, ka naabritelt võid saada infot, mis on kulda väärt. Tänu oskusele meeldivalt suhelda leiad endale toetajaid.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tasub tööd teha ja vaeva näha. Peale selle, et täidad korralikult oma igapäevaseid kohustusi, mõtle nüüd ka tulevikule. Võid avastada suurepäraseid võimalusi, kuidas karjääriredelil tõusta või oma äri alustada või laiendada. Astu samme selle poole, et oma unistused täide viia!

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Suurepärane aeg loominguliseks tegevuseks. Sind võivad inspireerida kauged maad ja rahvad, erinevad kultuurid ja religioonid. Vaatad maailma avara pilguga ning märkad palju põnevat ja imetlusväärset. Aeg on väga sobiv välisreisiks, kuid ka info ammutamiseks tarkadest raamatutest.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Karjäärialased ambitsioonid on olulised, sa ei säästa jõudu oma eesmärkide nimel pingutamisel. Arvesta aga asjaoluga, et mis tahes edasiliikumiseks on vaja esmalt iseennast väga hästi tunda, mõista oma tegelikke vajadusi ning saada aru oma hirmudest. Seega leia aega eneseanalüüsiks.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Üksindus ei mõju sulle hästi. Tunned vajadust olla inimeste hulgas, kuuluda kollektiivi. Teadmine, et su kõrval on need, kes saavad maailma asjadest aru sinuga samamoodi, annab sulle kindlustunde, sisemise tasakaalu. Küllap leiad uusi sõpru, kellega kohtudes näib, nagu tunneksite üksteist juba ammu.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Kohustuste koorem võib raskena tunduda. Seda siiski vaid senikaua, kuni mõtled ja plaanid, ent reaalselt ei tegutse. Tähtis on end kätte võtta, iga päev tööd teha, asju mitte homse varna lükata. Võimalused tööalaselt areneda ja oma väljavaateid avardada on suurepärased, kasuta see aeg maksimaalselt ära!

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Saad taas kergelt ja vabalt hingata, oled vabanenud sind vaevanud pingetest. Kohustused ei suru sind maad ligi, on aega ja võimalust tegeleda just nende asjadega, mille poole süda veab. Ehk saad toredate inimeste abiga niikaugele, et meeldivast hobist kujuneb ühistegevuse tulemusel sissetulekuallikas.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tööasjad edenevad kiirelt ja kergelt. Kui kolme eelmise nädala jooksul on olnud möödarääkimisi kolleegidega või eriarvamusi töötingimuste suhtes, siis nüüd annab asjad selgeks rääkida. See ei tähenda, et sina saad oma tahtmise 100 protsenti läbi suruda, ka teiste vajadustega tuleb arvestada.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Elu tundub kerge ja kena, sul on hea olla. Eriti õnnelik tuleks sul olla selle üle, et su kõrval on suurepärased kaaslased. Keegi kindlasti armastab sind, suure tõenäosusega ta ka näitab ja ütleb seda välja. Veeda palju aega koos armastatud inimesega, naudi elu. Hoiduma peaks aga ühise äri alustamisest.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Naudid väga seda, mida teed, oskad väikestest asjadest rõõmu tunda. Nii koduste kui ka töiste kohustuste täitmine on meeldiv tegevus, ka naudid kellegi aitamist. Ole kolleegidega suheldes viisakas ja kannatlik – väiksed möödarääkimised on võimalikud, neid ei tasu aga südamesse võtta ja solvuda.

 

Koostanud Maria Angel

 

 

 

 

Seotud lood
    12.06.2015 15.06.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto