Sisukord
Eesti
Tänane leht
11.06.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Aaviksoo vastas tudengitele Legendaarne Pilpaküla: «Suur-Sõjamäe» Postimehe Kinos Taavi Rõivas: minu jaoks on rahva tahe püha Eesti lühiuudised lk 4 Hüljatuna tunduvad loomapojad ei vaja inimese abi Tagakülg Peruus ellu jäänud eestlanna on intensiivravil Assar Pauluse jõuk astus lõpuks kohtu ette Istung jäi süüdistatava tervisehäda tõttu pooleli Esikülg 11.06 Saarma: segaduse tingis kogenematus Majandus SEB uueks majandusanalüütikuks sai Mihkel Nestor Suurima omanikutulu võttis Armin Karu Börsiettevõtted on tublid dividendimaksjad Majanduse lühiuudised Eesti Telekom paneb IKT idufirmadele õla alla Välismaa USA: Iraagi päästmine võib aega võtta kolm kuni viis aastat Uuring: ameeriklased tuleks Venemaa rünnaku korral appi Kolm Poola valitsuse ministrit astus nuhkimisskandaali tõttu tagasi Islamiriigi ajajoon: aasta surma ja hävingut Putin kohtus paavstiga Aasta terrorit ja surma Allahi, Halastaja ja Helde nimel Arvamus Martin Lumiste: miks pagulasprobleem ei ole kooseluseadus 2.0 Mati Raidma: varjenditest moodsa riigikaitseni Politoloog: sügis võib tuua muutusi valitsuse koosseisus Ando Kiviberg: puudutuse aeg ei saa ümber Liisa Tagel: puhkusele minejad tervitavad teid Juhtkiri: TTÜ kuratoorium! Lõpetage piinlik jant Päeva karikatuur Postimees 1934. aastal: Tartus tehakse katseid elektriomnibusega Kultuur Legendaarne Pilpaküla: «Suur-Sõjamäe» Postimehe Kinos Sport Spordi lühiuudised Hõbedased vehklemispiigad saabusid koju Saatus tasus võla Eesti meesvehklejate ees Esimese proovikivi ületanud Rein Suvi õpib julgelt oma koondise parimatelt Üksinda võitlev korvpalliliit otsib tippspordi kaitseks lahendusi Tallinn Transpordiamet valmistub velotaksode tegevust ohjeldama Tarbija Suvelillede istutamisega ei maksa kiirustada Maitsetaimed kasvavad nagu umbrohi Tartu Vana-Kuuste liitub mõisamänguga Pikalt tänavalt kaob kaks maja Õpilastest kasvasid kolleegid ja sõbrad Selguvad kaasava eelarve konkurendid Priiuse eest langenute kalmud saavad korda Viljandi ring tundub liiklejaile hirmus kitsas Tartus selgub keskkaalu maailmameistrivöö omanik Mood hakkab õues linna looma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taavi Rõivas: minu jaoks on rahva tahe püha

9 min lugemist
Taavi Rõivase kinnitusel oleks ennatlik arvata, et mõni osaline tahaks kaks kuud tegutsenud võimuliidu koostööd juba lõhkuda. FOTO: Sander Ilvest

Täpselt kaks kuud tööd rassinud valitsus on peaminister Taavi Rõivase (35) sõnul valmis valusateks otsusteks ja kriitikaks. Postimees on vedanud viimase kahe kuu jooksul kõigi värskete ministritega intervjuusarja «Stardipauk», mis peaministri intervjuu põhjal ei peaks hakkama kandma nime «Luigelend».

Tellijale Tellijale

Kas nüüd, mil valitsus on kaks kuud koos olnud, on teil täis kindlus ja veendumus, et teil on veel alles tugev ja toimiv valitsus, mida juhtida?

Järjest enam. Pole saladus, et meie algus oli üsna keeruline. Oleme põhjuseid vaaginud ja küllap olime ise süüdi, et koalitsioonikõneluste ajal oma otsustest piisavalt avalikult ei rääkinud. Oleme sellest veast õppinud ja riigieelarve strateegiat koostades läks töö juba palju ladusamalt. Ja kuna oleme selle protsessi käigus mõnes detailis ümber mõelnud, ka teatud järeleandmisi teinud, siis pärast seda on töökliima oluliselt muutunud väga palju paremuse poole.

10.06.2015 12.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto