Sisukord
Majandus
Postimees
12.06.2015
Eesti LSD pani spordimehe ratastooli Male Dilbert Mälumäng Palju õnne LSD-uim vabastas sõbra pussitamise süüst Horoskoop Viimane veerg Ettearvamatu LSD Eesti lühiuudised Eesti suudab kahe aastaga võtta vastu 156 põgenikku Eesti lühiuudised Pauluse jõugu liige keeldus kohtus voodist Praegu ei otsi eestlasi keegi Lumesilla all võis haigutada oodatust laiem lõhe Swedbanki abiga haihtus Rumeenias 8,5 miljonit eurot eestlaste raha Majandus Majanduse lühiuudised Arengufond jagas stipendiume SEB uued juhid suunavad äri Leedusse Välismaa Välismaa lühiuudised «Sarvedega kuradi» võitlus Lõunanaabrid uurivad vahejuhtumit sõjaväebaasis Arvamus Lugejate kirjad: Aaviksoo peaks loobuma, Ossinovski pole ettur jt Raivo Vetik: kuidas edendada venekeelset Eesti-meelsust? Aune Valk ja Vivika Halapuu: õpime ja kohaneme Andrus Karnau autokoolid ja hotellid Juhtkiri: klaas on siiski pooltäis, mitte pooltühi Indrek Kuus: ei tasu uskuda inimesi, kes väidavad, et vajalik töö saab tehtud ainult kalli raha eest (1) Päeva karikatuur Postimees 1940. aastal: kultuurisuhted Nõukogude Liiduga Kultuur Meelis Pai hakkas rääkima: kui midagi ei tee, siis midagi ei juhtu «Billy Ellioti» rahaasjad kaovad nagu vits vette Sport Ühe jalaga edasi jõudnud käsipallikoondis lihvib koostööd Spordi lühiuudised Suurklubid vaatavad järjekordsele suurturniirile viltu Tarbija Kõige rikkam, kõige säravam, kõige suurejoonelisem Tartu Piirissaare öömajas leidub nii uut kui vana Kunstiprojekt ilmestab Baeri tänavat Bussipiletite hinnad muutuvad sügisel Kuulajate ette tuleb roki ja popi eellane Linna plaan vihastab taksojuhte Neli sõpra võtsid ette napsutegemise Aet Ollisaar: kõrgema kunstikooli lõpetajad on kunstipildis nähtaval Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arengufond jagas stipendiume

1 min lugemist
Erki Peegel (vasakult teine), Krista Kulderknup ja Siim Kabrits. FOTO: Liis Treimann

Eile valis Eesti Arengufond Arenguideede konkursil 11 parima idee seast välja kaks võiduprojekti - Organic Estonia ja Sammulugeja, kes said auhinnaks 24 000 euro suuruse stipendiumi ja võimaluse hakata oma ideed teostama koos professionaalse meeskonnaga Arengufondi kontoris.

Tellijale Tellijale

Pildil Organic Estonia meeskond Erki Peegel (vasakult teine), Krista Kulderknup ja Siim Kabrits. Organic Estonia projekti eesmärk on turustada Eestit maailmas. Peegel selgitas, et üle poole Eestist on kaetud metsaga, mida üldjuhul ei väetata ega pritsita kemikaalidega. Seetõttu on metsa lihtne maheregistrisse kanda. Pärast registrisse võtmist näeb projekt ette Eesti turustamist maailma esimese maheriigina, kus enam kui 51 protsenti pindalast on maheregistris.

Sammulugeja on veebikeskkond, kus inimesed saavad anda mikrolubadusi. Sellega soovib meeskond kiirendada protsesse, mille kaudu arenevad ühiskonnas sotsiaalsed normid.

11.06.2015 13.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto