Sisukord
Tänane leht
Postimees
12.06.2015
Eesti LSD pani spordimehe ratastooli Male Dilbert Mälumäng Palju õnne LSD-uim vabastas sõbra pussitamise süüst Horoskoop Viimane veerg Ettearvamatu LSD Eesti lühiuudised Eesti suudab kahe aastaga võtta vastu 156 põgenikku Eesti lühiuudised Pauluse jõugu liige keeldus kohtus voodist Praegu ei otsi eestlasi keegi Lumesilla all võis haigutada oodatust laiem lõhe Swedbanki abiga haihtus Rumeenias 8,5 miljonit eurot eestlaste raha Majandus Majanduse lühiuudised Arengufond jagas stipendiume SEB uued juhid suunavad äri Leedusse Välismaa Välismaa lühiuudised «Sarvedega kuradi» võitlus Lõunanaabrid uurivad vahejuhtumit sõjaväebaasis Arvamus Lugejate kirjad: Aaviksoo peaks loobuma, Ossinovski pole ettur jt Raivo Vetik: kuidas edendada venekeelset Eesti-meelsust? Aune Valk ja Vivika Halapuu: õpime ja kohaneme Andrus Karnau autokoolid ja hotellid Juhtkiri: klaas on siiski pooltäis, mitte pooltühi Indrek Kuus: ei tasu uskuda inimesi, kes väidavad, et vajalik töö saab tehtud ainult kalli raha eest (1) Päeva karikatuur Postimees 1940. aastal: kultuurisuhted Nõukogude Liiduga Kultuur Meelis Pai hakkas rääkima: kui midagi ei tee, siis midagi ei juhtu «Billy Ellioti» rahaasjad kaovad nagu vits vette Sport Ühe jalaga edasi jõudnud käsipallikoondis lihvib koostööd Spordi lühiuudised Suurklubid vaatavad järjekordsele suurturniirile viltu Tarbija Kõige rikkam, kõige säravam, kõige suurejoonelisem Tartu Piirissaare öömajas leidub nii uut kui vana Kunstiprojekt ilmestab Baeri tänavat Bussipiletite hinnad muutuvad sügisel Kuulajate ette tuleb roki ja popi eellane Linna plaan vihastab taksojuhte Neli sõpra võtsid ette napsutegemise Aet Ollisaar: kõrgema kunstikooli lõpetajad on kunstipildis nähtaval Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Billy Ellioti» rahaasjad kaovad nagu vits vette

2 min lugemist
Kõik on veel korras. Meelis Pai (vasakul) ja lavastaja Teet Kask lõikavad koos noorte osatäitjatega pärast esietendust torti lahti. FOTO: tiit mõtus / hello

Muusikali «Billy Elliot» lavale toonud MTÜ Noorteater jättis maksmata lepingus ette nähtud töötasu trupile ja tehnilisele personalile. MTÜ juhi Andres Kivivare ja produtsent Meelis Pai pikaajalised katteta lubadused raha välja maksta sundisid teatriinimesi eelmise nädala lõpus ajakirjanduse poole pöörduma.

Tellijale Tellijale

Teiste hulgas on lubatud rahast ilma jäänud Jaagup Kreem, kes esines muusikalis oma ansambliga Terminaator. «Mina ei kommenteerinud absoluutselt ühtegi asja enne 7. juunit, kui oli arvete tasumise tähtaeg. Mis siin teha, lasti üle, siis lasti üle. Teen omad järeldused, aga seda asja ma nii ei jäta. Küll ma mõtlen välja, mis mu järgmine samm on,» lubas Kreem eile.

Ülelaskmise all peab Kreem silmas seda, et praeguseks on Noorteater registreeritud Ain Aidametsa nimele, kellega on seotud ligi 50 firmat ja MTÜd ning keda kohus on karistanud raske narkokuriteo eest. Kreem ja samuti rahast ilma jäänud näitleja Mait Malmsten peavad Aidametsa «tankistiks», kelle ülesanne on otsad vaikselt vette lasta.

11.06.2015 13.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto