Sisukord
Arvamus
Tänane leht
15.06.2015
Eesti Riisalu peab Keskerakonda IRLst puhtamaks Uued kiiruskaamerad pildistavad tuhandeid kihutajaid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti mälestas juuniküüditamise ohvreid Palju õnne Tagakülg Sotside toetus kasvas märgatavalt Tartus suur alko- ja narkoreid Joobnud kihutaja püüdis pageda Eesti lühiuudised Valik skandaale riigi äriühingute nõukogudes Riigifirmade uste alt paistab orava saba Majandus Riigi IT-juht: Eesti on küberkurjategijaile parim sihtmärk Välismaa Roots prints Carl Philip pidas muinasjutulised pulmad Thbilisi tulvades hukkus inimesi ja hävis loomaaed USA kavatseb paigutada Ida-Euroopasse raskerelvastust Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1936. aastal: varanduste konfiskeerimine ja kollektiivsed karistused Lugejate kirjad Artemi Troitski: plussid ja miinused Kultuur Stseenid ühest 45-aastasest abielust Värv pritsib silmad täis Sport Spordi lühiuudised Tänak säras ja katkestas Nabi pigistas pooltühjast sidrunist mahla välja Väravapõua lõpetanud Zenjov aitas häbi maha pesta Koondise parimad San Marino vastu olid Zenjov ja Kallaste Neli aastat sportlikku kangelastegu Jalgpalliimed keset Atlandi ookeani ja tasuta lõhe Käsipallikoondise edasipääs jäi ühtsuse taha Tarbija Lugeja küsib, ekpert vastab: võlgnik, tunne oma õigusi Tartu Tartu kõrgema kunstikooli juhina jätkab Vallo Nuust Galerii: kunstitudeng kujundas ümber spordimaja fuajee Mehed kuulasid Ülenurmel mootorite laulu Neiud koguvad heategevuseks käsitööd Lina tänava haiglakvartali tulevik jõuab arutelule Rahingele plaanitakse dementsete inimeste hooldekodu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Artemi Troitski: plussid ja miinused

3 min lugemist
Tuntud Vene ajakirjanik ja muusikakriitik, Eestisse elama asunud Artemi Troitski. FOTO: Toomas Huik

Veidi vähem kui aasta eest Moskvast Eestisse kolinud ajakirjanik Artemi Troitski kirjutab, mis talle ja ta perele siin meeldib, ning sellest, mida võiks teisiti teha.

Tellijale Tellijale

Elan juba peaaegu aasta koos abikaasa ja väikeste lastega Eestis. See annab võimaluse teha mõningaid järeldusi, võtta kokku plusse ja miinuseid. Võin kohe ette öelda, et plusse on rohkem, aga räägime siiski kõigest.

Niisiis, kui sõitsime Moskvast ja Moskva lähedalt (me elasime vaheldumisi linnas ja suvilas) Tallinna, oli mul neli suurt muret: 1) see ei meeldi lastele, 2) abikaasa muutub nukraks, umbes nagu sügiseti suvilas, 3) tööga tekib raskusi, 4) mul endal jääb puudu metropoli tempost ja rütmist. Neljast murest kolm ja pool ei täitunud, mis on väga hea tulemus!

13.06.2015 16.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto