Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
15.06.2015
Eesti Riisalu peab Keskerakonda IRLst puhtamaks Uued kiiruskaamerad pildistavad tuhandeid kihutajaid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti mälestas juuniküüditamise ohvreid Palju õnne Tagakülg Sotside toetus kasvas märgatavalt Tartus suur alko- ja narkoreid Joobnud kihutaja püüdis pageda Eesti lühiuudised Valik skandaale riigi äriühingute nõukogudes Riigifirmade uste alt paistab orava saba Majandus Riigi IT-juht: Eesti on küberkurjategijaile parim sihtmärk Välismaa Roots prints Carl Philip pidas muinasjutulised pulmad Thbilisi tulvades hukkus inimesi ja hävis loomaaed USA kavatseb paigutada Ida-Euroopasse raskerelvastust Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1936. aastal: varanduste konfiskeerimine ja kollektiivsed karistused Lugejate kirjad Artemi Troitski: plussid ja miinused Kultuur Stseenid ühest 45-aastasest abielust Värv pritsib silmad täis Sport Spordi lühiuudised Tänak säras ja katkestas Nabi pigistas pooltühjast sidrunist mahla välja Väravapõua lõpetanud Zenjov aitas häbi maha pesta Koondise parimad San Marino vastu olid Zenjov ja Kallaste Neli aastat sportlikku kangelastegu Jalgpalliimed keset Atlandi ookeani ja tasuta lõhe Käsipallikoondise edasipääs jäi ühtsuse taha Tarbija Lugeja küsib, ekpert vastab: võlgnik, tunne oma õigusi Tartu Tartu kõrgema kunstikooli juhina jätkab Vallo Nuust Galerii: kunstitudeng kujundas ümber spordimaja fuajee Mehed kuulasid Ülenurmel mootorite laulu Neiud koguvad heategevuseks käsitööd Lina tänava haiglakvartali tulevik jõuab arutelule Rahingele plaanitakse dementsete inimeste hooldekodu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rahingele plaanitakse dementsete inimeste hooldekodu

2 min lugemist
FOTO: Postimees

AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus plaanib ehitada Tartu külje alla Rahingele Eesti esimese dementsetele mõeldud hoolekandekeskuse, mis võiks ideaalis uksed avada juba järgmise aasta sügisel.

Tellijale Tellijale

Uus hooldekodu on planeeritud Tähtvere valda Haukatiiva maaüksusele, mis kuulus varem riigile. Tänaseks on umbes kuue hektari suurune krunt valla omanduses ning sellele on koostatud detailplaneering. Maatükk asub Tartu linna piirist umbes 3-4 kilomeetri ja Rahinge paisjärvest umbes kilomeetri kaugusel.

«Tuleva aasta lõpuks võiks see valmis saada. See on meie soov ja tahe ning selles suunas me töötame. Aga kõik ei sõltu meist,» lausus Lõuna-Eesti Hooldekeskuse tegevjuht Vambola Sipelgas. «Meie oleme valmis seda kohe alustama, aga praegu pole veel selge finantseerimise skeem.»

13.06.2015 16.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto