Sisukord
Sport
Tänane leht
15.06.2015
Eesti Riisalu peab Keskerakonda IRLst puhtamaks Uued kiiruskaamerad pildistavad tuhandeid kihutajaid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti mälestas juuniküüditamise ohvreid Palju õnne Tagakülg Sotside toetus kasvas märgatavalt Tartus suur alko- ja narkoreid Joobnud kihutaja püüdis pageda Eesti lühiuudised Valik skandaale riigi äriühingute nõukogudes Riigifirmade uste alt paistab orava saba Majandus Riigi IT-juht: Eesti on küberkurjategijaile parim sihtmärk Välismaa Roots prints Carl Philip pidas muinasjutulised pulmad Thbilisi tulvades hukkus inimesi ja hävis loomaaed USA kavatseb paigutada Ida-Euroopasse raskerelvastust Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1936. aastal: varanduste konfiskeerimine ja kollektiivsed karistused Lugejate kirjad Artemi Troitski: plussid ja miinused Kultuur Stseenid ühest 45-aastasest abielust Värv pritsib silmad täis Sport Spordi lühiuudised Tänak säras ja katkestas Nabi pigistas pooltühjast sidrunist mahla välja Väravapõua lõpetanud Zenjov aitas häbi maha pesta Koondise parimad San Marino vastu olid Zenjov ja Kallaste Neli aastat sportlikku kangelastegu Jalgpalliimed keset Atlandi ookeani ja tasuta lõhe Käsipallikoondise edasipääs jäi ühtsuse taha Tarbija Lugeja küsib, ekpert vastab: võlgnik, tunne oma õigusi Tartu Tartu kõrgema kunstikooli juhina jätkab Vallo Nuust Galerii: kunstitudeng kujundas ümber spordimaja fuajee Mehed kuulasid Ülenurmel mootorite laulu Neiud koguvad heategevuseks käsitööd Lina tänava haiglakvartali tulevik jõuab arutelule Rahingele plaanitakse dementsete inimeste hooldekodu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänak säras ja katkestas

2 min lugemist
Ott Tänak Portugali rallil FOTO: Timo Anis

Ebaõnn jälitab endiselt Eesti parimat rallimeest Ott Tänakut. Sardiinia rallil oli M-Spordi tehasetiimi piloot tegemas oma hooaja parimat sõitu ning hoidis veel 17. kiiruskatsele minnes kindlalt kolmandat kohta. Seejärel andis otsad Ford Fiesta käigukast ning Tänak pidi katkestama.

Tellijale Tellijale

«Loomulikult oleme pettunud, kuna liikusime väga tugeva tulemuse poole,» kommenteeris Tänak pärast saatuslikku kiiruskatset, mis lõppes olukorraga, kus eestlase Fordile jäi alles ainult kuues käik. «Tegelikult saame sellest nädalavahetusest palju positiivset kaasa võtta. Meil oli õige rütmi leidmisega probleeme, kuid suutsime end parandada. See näitab, kui palju oleme tegelikult juurde õppinud.»

Tänaku sõnul on hooaja kõige raskem osa nüüd läbi ning mees ootab pikisilmi Poola (2. juuli – 5. juuli) ja Soome (30. juuli – 2. august) etappe. «Jätkame võitlemist ning pingutame Poolas veel rohkem. Tegelikult on mul Poola ja Soome rallide eel väga hea tunne. Hooaja raskeim osa on läbi ning järgmised rallid on juba pilootide jaoks sõbralikumad.»

13.06.2015 16.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto