Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Uued kiiruskaamerad pildistavad tuhandeid kihutajaid

1 min lugemist
Kiiruskaamera Tallinna-Pärnu-Ikla maantee ääres Libatses. FOTO: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Kõige enam uljaspäid on vahele jäänud Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Libatses, kus uue kiiruskaamera vaatevälja on esimese kuu jooksul jäänud rohkem kui 4200 rikkumist. 

Tellijale

Uudne kiiruskaamera, mis mõõdab kiirust korraga mõlemas suunas, alustas tööd 4. mail ning fikseeris juba esimesel ööpäeval 559 kiiruseületamist. Politsei- ja piirivalveameti (PPA) teabehaldusbüroo liiklusmenetlusteenistuse vanem Toomas Kaarepere netis, et võrreldes esimeste päevadega on lubatud kiiruse ületajate arv Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 95,1. kilomeetril küll vähenenud, ent kui kõrvutada seda näitajat teiste kiiruskaamerate omaga, on kihutajaid ikka endiselt väga palju.

Näiteks samuti mai algul Tallinna-Narva maantee 127,6. kilomeetrile Rannu külla paigaldatud uudne kaamera fikseeris esimesel ööpäeval 193 rikkumist. Kokku on politsei sealsete kiiruseületamiste kohta välja saatnud 3500 trahviteadet. Mõlemal lõigul võib sõita kuni 70 km/h.

13.06.2015 16.06.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto