Sisukord
Sport
Postimees
15.06.2015
Eesti Riisalu peab Keskerakonda IRLst puhtamaks Uued kiiruskaamerad pildistavad tuhandeid kihutajaid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti mälestas juuniküüditamise ohvreid Palju õnne Tagakülg Sotside toetus kasvas märgatavalt Tartus suur alko- ja narkoreid Joobnud kihutaja püüdis pageda Eesti lühiuudised Valik skandaale riigi äriühingute nõukogudes Riigifirmade uste alt paistab orava saba Majandus Riigi IT-juht: Eesti on küberkurjategijaile parim sihtmärk Välismaa Roots prints Carl Philip pidas muinasjutulised pulmad Thbilisi tulvades hukkus inimesi ja hävis loomaaed USA kavatseb paigutada Ida-Euroopasse raskerelvastust Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1936. aastal: varanduste konfiskeerimine ja kollektiivsed karistused Lugejate kirjad Artemi Troitski: plussid ja miinused Kultuur Stseenid ühest 45-aastasest abielust Värv pritsib silmad täis Sport Spordi lühiuudised Tänak säras ja katkestas Nabi pigistas pooltühjast sidrunist mahla välja Väravapõua lõpetanud Zenjov aitas häbi maha pesta Koondise parimad San Marino vastu olid Zenjov ja Kallaste Neli aastat sportlikku kangelastegu Jalgpalliimed keset Atlandi ookeani ja tasuta lõhe Käsipallikoondise edasipääs jäi ühtsuse taha Tarbija Lugeja küsib, ekpert vastab: võlgnik, tunne oma õigusi Tartu Tartu kõrgema kunstikooli juhina jätkab Vallo Nuust Galerii: kunstitudeng kujundas ümber spordimaja fuajee Mehed kuulasid Ülenurmel mootorite laulu Neiud koguvad heategevuseks käsitööd Lina tänava haiglakvartali tulevik jõuab arutelule Rahingele plaanitakse dementsete inimeste hooldekodu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nabi pigistas pooltühjast sidrunist mahla välja

1 min lugemist
Heiki Nabi (paremal). FOTO: SCANPIX

Kreeka-rooma maadlejale Heiki Nabile polnud eile Bakuus võidetud EM-pronks sugugi karjääri säravaim medal, aga olümpiahõbe ja kahekordne maailmameister võis autasu üle ometi siiralt rõõmustada – varem polnud ta EMilt medalit võitnud.

Tellijale Tellijale

 «Pronks maitseb hästi. Mõned ütlesid, et mul oli EMil nagu needus peal, et tulid viiendad kohad ja tihti olin hoopis tagapool. Ei tulnud seda medalit kuidagi! Õnneks sain nüüd selle seeria murda,» rääkis Nabi pärast kolmanda koha matši ungarlase Balint Lamiga, kus ta saavutas napi 1:0 võidu.

23-aastase ja 204 cm pikkuse Lami vastu polnud Nabil kerge ja selget ülekaalu ei saavutanud kumbki. Esimene kolmeminutiline periood lõppes seisuga 0:0. Teisel perioodil oli Nabi aktiivsem ja vastane sai kaks hoiatust. Teise hoiatusega teenis ka Nabi oma ainsa punkti ja suutis pooleteise minuti jooksul eduseisu hoida.

13.06.2015 16.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto