Sisukord
Kergejõustik
Postimees
16.06.2015
Eesti Riigijuhid veensid maaomanikke Mälumäng Euroopa amet otsib Eestist tarku päid Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Eesti teadlased osalevad EFSA töös mitmel moel Kohtueksperte appi ei võeta Tagakülg Ülemistel avati hiiglaslik tänavakunsti teos Tume pilv TTÜ kohal ei näi taanduvat Esikülg 16.06 Riigikogu kiitis heaks aktsiisi- ja maksutõusu Kaitsetööstuse liidu suured kulutused tõid majja audiitori Majandus Majanduse lühiuudised Petturite tõttu blokeeritakse Eesti mobiilinumbreid Kreekale on saabunud otsustavad nädalad Välismaa Kreml lubab «ennetava» tuumalöögi võimalust Euroopa kaitsekulude kasvu ennustatakse tulevaks aastaks Inimkaubitsejate võrku juhib tahumatu etiooplane Ukraina kriis ja ISIS tegid karmi äratuse Välismaa lühiuudised Tuumariigid pigem uuendavad kui vähendavad arsenali Arvamus Viktor Trasberg: mida soovitada OECD-le? Postimees 1899. aastal: keisrinna on tütrega maha saanud Marti Aavik: eestlane on sihukene… Kultuur Prantsuse šansoonide uus tulemine Süngemast süngem «Dorian Gray portree» Sport Spordi lühiuudised Kas Usain Bolt võib maailma kiireima mehe tiitli kaotada? Uus president hakkab suusaliitu august välja tooma Läti võib uhkust tunda: lõunanaabrite korvpalli imemeest kiidavad kõik Tarbija Euroopa amet otsib Eestist tarku päid Eesti teadlased osalevad EFSA töös mitmel moel Tartu Paplid ja uus rattatee ei sobi kokku Rõngu volikogu umbusaldab esimeest ja vallavanemat Roolijoodik põrutas autoga läbi Tartu vangla värava Raatuse kooli argipäev: hiir tuleb põrandaaugust füüsikatundi Põhjalik reid näitas elu pahupoolt Näitusel esineb looduslik ansambel Bussipaviljon roostes, sõiduplaan vana Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas Usain Bolt võib maailma kiireima mehe tiitli kaotada?

2 min lugemist
Usain Bolt. FOTO: SCANPIX

Augusti lõpus sõidab 100 ja 200 meetri jooksu maailmarekordiomanik Usain Bolt Pekingi MMile, kus ta 2008. aasta olümpial kerkis ülemaailmseks superstaariks. Staadionitäis rahvast ja miljonid telerite ees ahhetasid, sest nii võimast sprinterit polnud varem nähtud. Sihvakas Bolt võis viimased paarkümmend meetrit lonkida, aga oli vastastest ikkagi mäekõrguselt üle.

Tellijale Tellijale

Nüüd, seitse aastat hiljem, ei tule jamaicalasele kõik sugugi nii kergelt. Bolt on öelnud, et on varasemast rohkem treeninud ja rangemat režiimi pidanud, aga sellest hoolimata pole ta oma lemmikalal 200 meetri jooksus sel hooajal veel 20 sekundi piirist jagu saanud. Võrdluseks: 2009. aastal püstitas ta maailmarekordi 19,19.

15.06.2015 17.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto