N, 19.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Maria Angel
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Horoskoop 20.—26. juuni

Jäär

21. märts – 19. aprill

Suurepärane nädal, et töödest ja kohustustest puhata ning tegeleda meeldivate hobidega. Oled seikluslusti täis, valmis põnevateks ettevõtmisteks, tahad proovida midagi uut. Sind tõmbab rahvarikastesse kohtadesse, käid hea meelega pidudel, kus naudid toredat seltskonda ja keerutad tantsu hommikuni.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Suhted sugulastega, aga ka ammuste sõprade-tuttavatega soojenevad. Teid seovad ühised mälestused, ent avastad sedagi, et praegu on üksteiselt mõndagi uut õppida. Väljasõit lapsepõlvega seotud paikadesse võib olla nostalgiline, ent samas ka uusi ideid pakkuv, inspireeriv kogemus.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Aeg on ebasoodne karjääriotsuste tegemiseks ja ülemustega läbirääkimiste pidamiseks, ent sobib hästi õppimiseks. Palju olulist informatsiooni jõuab sinuni tänu sõpradele. Kui oled ühiskondlikult aktiivne, satud mõttekaaslasi ühendavatel üritustel kokku inimestega, kellelt sul on mõndagi õppida.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Energiatase tõuseb jõudsalt. Kui end eelmisel nädalal üsnagi kammitsetuna tundsid, siis nüüd kaovad takistused teelt justkui iseenesest, asjad hakkavad laabuma. Paljuski tänu sinu enese suhtumisele – oled nüüd teotahtelisem ja julgem, niisama unistamise asemel eelistad kohe härjal sarvist haarata.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Hea ja kerge on olemas olla! Naudid suve ja toredaid inimesi, kes sind ümbritsevad. Meeleldi käid mitmesugustel üritustel, küllap eelistad jaanipäevalgi suuremat seltskonda ja melu. Õppimiseks ja silmaringi laiendamiseks on aeg samuti soodus. Kui oled mõelnud edasi õppima minna, võta asi kätte!

 

Neitsi

23. august – 22. september

Suhtlemisvajadus kasvab, tahad rohkem sõprade hulgas olla. Tähtis on olla osa suuremast tervikust, kuuluda kollektiivi või siis organisatsiooni, mis ühendab sarnaselt mõtlevaid inimesi. Ehk avaneb sel nädalal saatuslik võimalus, mis avab sulle ukse oma salajaste unistuste täideviimiseks.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Suvisest ajast hoolimata on su mõtted suuresti tööasjade juures. Katsu veidike vabamalt võtta – küll jõuad töösuhteid sõlmida ja karjääri arendada ka pärast pühi. Pealegi vajad nüüd väga seltskondlikke suhteid, sõprade keskel tunned end õnnelikuna. Sõprussuhe võib valgetel öödel ootamatult areneda armusuhteks.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Pooleli jäänud tegemised tuletavad end meelde. Eriti tõsiselt peaksid seda võtma juhul, kui sul on pooleli jäänud õpingud (kõrg)koolis. Kindlasti on võimalus jätkata, et pärast mõningast pingutust jõuda võiduka lõpuni. Ennast kätte võtta on küll esialgu raske, ent see tasub ära.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Oled õigesti teinud, kui plaanisid terve selle nädala puhata ja pidutseda. Töötahet suurt ei ole, seega isegi kui pead tööl käima, oled mõtetega pigem vaba aja planeerimise juures. On suurepärane aeg hobidega tegelemiseks, aga ka reisimiseks ja matkamiseks. Kui sul on lapsi, seikle koos nendega.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kodu ja perega seotud teemad on hetkel esmatähtsad, selles valdkonnas võib toimuda üllatavaid positiivseid muutusi. Võid avastada, et lähedased mõistavad su keerukaid mõttekäike ja isegi su tundemaailma märksa paremini, kui sa arvata oskasid. Pead ainult ise avatud ja usaldav olema.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Küllap saad nüüd olulist, võib-olla esmapilgul üllatavat infot. Sellest on sul palju abi uute suhete arendamisel või siis toimiva abielu kindlustamisel. Justkui imekombel oskad olla täpselt õigel hetkel õiges kohas, nii arenevad asjad vaat et iseenesest. Jaaniõhtu toob õnne armastuses.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kohustuste täitmine sujub rahulikult ja meeldivalt, ilma suurema pingutuseta. Su kõrval on pidevalt inimesi, kes sind aitavad. Nüüd aga suureneb aktiivsus ka väljaspool tööaega – sul on võimalusi nautida pidutsemist heas seltskonnas. Võib juhtuda, et just sel nädalal leiad endale uue põneva hobi.

 

 

 

 

 

 

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles