R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suvine «Detektiivimäng» paneb kuulsused üksteist taga ajama

Arter
Suvine «Detektiivimäng» paneb kuulsused üksteist taga ajama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rõõmsas tujus: üks saate osalistest, poliitik Eerik-Niiles Kross ja saatejuht Lauri Liiv.
Rõõmsas tujus: üks saate osalistest, poliitik Eerik-Niiles Kross ja saatejuht Lauri Liiv. Foto: Kanal 2

On ta mees või naine? Noor või vana? On ta kuulus laulja või poliitik, näitleja, telenägu või sootuks keegi muu? Kanal 2 uus suvesaade «Detektiivimäng» paneb ühe tuntud eesti inimese jälitama teist. Detektiiviks kehastuja saab «põgenikult» sinna-tänna jäetud vihjeid ja asitõendeid, mille abil jahitava isik tuvastada.

Juhtumi lahendamiseks saadetakse detektiiv paikadesse, mida põgenik on hiljuti külastanud – kohvikusse, poodi, kinno ja isegi koju –, et saada jälitatava kohta infokilde. Esimeses saates, mis jõudis eetrisse eile õhtul, ajas lauljatar Eda-Ines Etti taga ansambli Meie Mees solisti ja ärimeest Aivar Riisalu. Tulevastes saadetes osalevad veel näiteks Tanja Mihhailova, Eerik-Niiles Kross, Erki Nool, Karl-Erik Taukar, Ott Lepland ja Kati Toots.

[Ankur] Saadet juhib muusik Lauri Liiv, kelle sõnul on tegemist lustaka ja pretensioonitu suvise meelelahutusega. «Saade avab avaliku elu tegelasi nii, nagu me neid võib-olla varem ei teadnudki,» räägib Liiv. «Vihjed on väga lõbusad. Kohati on tunne nagu lapsel, kes teolt tabatakse, sest muuhulgas satume ka võõra inimese koju ja sobrame näiteks tema külmkapis või riiulitel. Ikka selleks, et teada saada, keda taga tuleb ajada. Need on sellised justkui kohatud situatsioonid ja tavalises elus selliseid olukordi ette ei tule.»

Tagasi üles