Sisukord
Arvamus
Postimees
18.06.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti filmi tulevik: lühifilmide kassett «Kontakt» Postimehes Palju õnne Odavbussifirma teatas tulekust Riigikontroll analüüsis rändepoliitikat Tallinna lühiuudised lk 6 Tagakülg Tammemägi ja Kutser peavad reklaamiraha tagasi maksma Kapo pidas kinni kaks Jõhvi vallavõimuga seotud meest Eesti lühiuudised Päästeteenistus teeb tühisõite punase kuke järele Eesti ei keelusta vähkitekitava taimemürgi müümist Majandus Kassapidajate põud sunnib meeleheitlikele tegudele Pärnu suvi meelitas noormehed Maximasse tööle Kallis elektroonika asendab müüjat Aina enam mehi valib kassapidaja ameti Odavbussifirma teatas tulekust Majanduse lühiuudised Välismaa Kvoote arutab tuleval nädalal ülemkogu Pariisi lennundusnäitusel näeb USA ja Vene sõjalennukeid vähem Arvamus Marek Strandberg: riigisektorit ootab giljotiin Liina Kersna: 60 eurot ja illusioon võrdsusest Postimees 1935. aastal: Eesti edukas eksport Juhtkiri: süsteemsed valehäired Robert Kitt: Kreeka valitsusel tekiks probleem juba järgmisel nädalal Päeva karikatuur Kultuur Eesti filmi tulevik: lühifilmide kassett «Kontakt» Postimehes Kuhu tüürid, eesti nüüdisaegne visuaalne mõtlemine? Jaanus Samma esineb tähtsal kunstimessil Sport Spordi lühiuudised 18.06 Valmo Kriisa: ma pole ennast kunagi kellelegi eeskujuks pidanud Peatreener Kerri vale, MVP suur ohverdus ja 40-aastane põud Pikemaks veninud sillaehitus sunnib Eesti treenereid ootama Tallinn Odavbussifirma teatas tulekust Tarbija Taimemürk kästi müügilt ära võtta Tartu Muuseumi tee jääb esialgu riigi abita Pagulaspäeva jalgpallimatš lõppes viigiga Janust aitab avalik kraan Poolehoidu läheb püüdma 24 ideed Helilooja lugu tuli lugejate ette Bluusivennaskond kohtus Emajõelinnas Maarjamõisas töötab ülimoodne südamelabor Ees ootab minek pimedusemaale Varastatud rajakaamera omanik süüdistab politseid tegevusetuses Viie haruga ristile tuleb siiski ringtee Kodumaja annab oma tööle Eesti pikima garantii Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Robert Kitt: Kreeka valitsusel tekiks probleem juba järgmisel nädalal

2 min lugemist
Robert Kitt FOTO: Videokaader

Kas Kreeka lahkumine eurotsoonist oleks katastroof ka Eestile? Äsja pangaliidu juhatuse esimeheks valitud Swedbanki juht Robert Kitt kirjeldab Postimehe päevaintervjuus, mida see hüpoteetiline stsenaarium Eesti inimestele tähendada võiks.

Tellijale

Kui tõenäoline on, et Kreeka valitsus ajab suhted võlausaldajatega veel teravamaks, ja mis juhtuks, kui kreeklased tõepoolest euroalast lahkuksid?

«Vasakpoolne Syriza valiti väga selge mandaadiga hakata vastu välismaistele kreeditoridele ja seda nad on ka teinud. Tõenäoliselt teevad ka edasi, sest neil on selline mandaat. Ma arvan, et neil on väga halvad valikud, sest nad on valijatele lubanud, et ei maksa laene tagasi. Laenude maksmata jätmine lõppeb sellega, et nende krediiti ei pikendata. Umbes nädal aega hiljem tekib küsimus, mis vääringus makstakse välja riigi pensionid. Mina ei usu ja ma ei tea kedagi, kes usuks, et Kreeka pensionäridele ja avalikele teenistujatele meeldiks saada oma hüviseid mingis muus vääringus kui eurodes. Seda stsenaariumi on minu arvates raskem ette kujutada kui seda, et siiski lepitakse IMFiga midagi kokku.»

17.06.2015 19.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto