Sisukord
Arter
Postimees
27.06.2015
Eesti Horoskoop Palju õnne Tagakülg Mälumäng Kahe eestlase surnukehad leiti Peruu kaljulõhest Vasikate, varssade ja tallede aeg Kõrgkoolides avatakse uued õppekavad Üksiku Undi ulg Esikülg 27. juuni Pärnu peab hansapäevi Eesti lühiuudised Mis paneb valima IT-õpet? Tehnoõed koolitavad digitüdrukuid Dilbert Suri egüptoloog Sergei Stadnikov Male Müüdid takistavad naiste läbimurret IT-alal Välismaa Pagulaste vastuvõtmine jääb vabatahtlikuks Palvusest sai veresaun Prantsusmaal hukati ärimees Tuneesias hukkus kümneid turiste Arvamus Päeva karikatuur Tagasivaade: Neeme Järvi, BIS ja Joonase lähetamine Üksiku Undi ulg Postimees 1892. aastal: vihm jätab leivata Oodatud õnnestumine Üks kõigi vastu NÄDALA NÄGU: «Eestist? Hoo! Ma tunnen teie Hololeid.» Juhtkiri: kas me sellisesse maailma tahtsime? Ene Pajula: mammi ja vanad mehed Kultuur Postimees teeb otseülekande Seto Folgi kontserdilt Jaak Joala lugu: kaks tundi kvaliteetaega Üksiku Undi ulg Sport Spordi lühiuudised Ajalugu teinud lätlane vilistati välja Rumeenia seisab Eesti tee peal ees Zenjov tehtud valikust: tahan end taas tunda ründajana Seimil varasemad jõunäitajad taastatud Tarbija Keegi, kellele saab loota Arter Ajaloolise maiguga «Eesti mäng» ootab kaasa nuputama Arter soovitab Horoskoop Vana asi moodsas võtmes Aeg hoiab sõpru häid Eesti-saami neiu lõpetas Euroopa põhjapoolseima kooli Anu Samarüütel: kõige paremini tunnen end oma disainitud riietes Lillesaare lummuses Seebiooperist on asi kaugel Susan Luitsalu: neegerorja käekott Maestro Eri Klasi rohelised niidud Juhiks?! Ei! ... Aga äkki siiski? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ajaloolise maiguga «Eesti mäng» ootab kaasa nuputama

1 min lugemist
Hooajaks valmis: saatejuht Gaute Kivistik koos mänguabilisega. FOTO: Ülo Josing / ERR

Tuleval esmaspäeval jõuab ETV ekraanile muheda mälumängusaate «Eesti mäng» viies hooaeg. Seekord on stuudios tunda juubelihõngu – juulikuus tähistab Eesti Televisioon 60. sünnipäeva ning ka nuputamissaade on vastavalt suursündmusele saanud uutmoodi hingamise.

Tellijale Tellijale

Kuue aastakümne jooksul on Eesti Televisioon pakkunud mitmekülgset programmi alates lustakatest meelelahutussaadetest ja muusikaprogrammidest ning lõpetades harivate uudiste ja loodussaadetega. Ka juubilar ise on tundmatuseni muutunud – olid ajad, mil teler näitas pilti vaid mustvalgena ja saateid juhatasid sisse diktorid.

Pidupäevalik «Eesti mäng» viib vaatajad ajavoolus tagasi ning tuletab meelde nii kaugemad kui ka lähemad aastad ETV ajaloost. Rõõmsat äratundmist ja meenutusi läbielatust peaksid pakkuma nii mõnedki nutikad küsimused ja vastused.

26.06.2015 29.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto