Sisukord
Intervjuu
Postimees
19.06.2015
Eesti Mälumäng Hundisilma valmistub peremehe tagasitulekuks Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Nemvalts kiidab loomevabadust Innove vea tõttu tuli koolilõpetajate eksamihindeid muuta Tagakülg Eesti lühiuudised lk 4 Savisaar käis Hundisilma talu üle vaatamas Maardu sünnipäeval astuvad lavale siilionu ja kupeldajamoor Airbaltic lubab agressiivset laienemist Majandus Rumeenias raha kaotanud inimesed koonduvad Swedbanki vastu Majanduse lühiuudised Airbaltic lubab agressiivset laienemist Välismaa Taanlased muretsevad heaoluriigi ja immigratsiooni pärast Indias ähvardab vägistamine eelkõige kohalikke ÜRO pagulasamet avaldas sünge raporti Välismaa lühiuudised Varssavi juudimuuseum räägib Auschwitzile eelnenud õnnesajandeist Arvamus Ilmar Raag: 20 aastat hiljem Jürgen Valter: Nigeeria kirjad Tallinna inkassokontorist Liis Vaksmann: Nutiseade ei kasvata last Henrik Roonemaa: Idufirmad, nüüd on teie kord Postimees 1929. aastal: rauarikas Rootsi Juhtkiri: mootorratturid hübriidsõjas Päeva karikatuur Briti välisminister Philip Hammond: Euroopa Liidu referendum Kultuur Nemvalts kiidab loomevabadust Sport Spordi lühiuudised Farah jättis kaks dopinguproovi andmata Mitme pakkumise vahel valinud Vassiljevit ootab medaliheitlus ja eurosari Ränga ralliõnnetuse uurimine pole veel lõpule jõudnud Tarva mänedžer käis USAs mängijate jahil Raja ravib vigastust, taas tuli kokku naiste kahepaat Seebiooperi ootuses Madridi Realis Tallinn 50 Viimsi kassi ajavad küla marru Tarbija Varssavi juudimuuseum räägib Auschwitzile eelnenud õnnesajandeist AK Jürgen Valter: Nigeeria kirjad Tallinna inkassokontorist Tartu Festivali avasid lauluga noored tartlased Pardiralli koguski loodetud raha Maaeluminister Urmas Kruuse, me koliks küll maale, aga ... Tähtveres kihutavad Eesti ja naabrite parimad krossiratturid Hommiku tänava saani lugu sai selgemaks Lapsed päästavad keskkonda Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maaeluminister Urmas Kruuse, me koliks küll maale, aga ...

8 min lugemist
Et elu maal käima tõmmata, võttis endine Tartu linnapea ja praegune maaeluminister Urmas Kruuse vastu otsuse, et kolib perega Tallinna. Seni on ta pidanud selleks, et perega koos olla, sõitma eelmise põllumajandusministri pärandatud maasturiga pidevalt Tallinna ja Tartu vahet. FOTO: Maria Kilk

Maaeluminister Urmas Kruuse kutsub noori maale elama. Tartu Postimees uuris maale kolimisest unistavatelt või seal juba elavatelt noortelt peredelt, mis on need agad, mille vastu nad on maaeluga seoses põrkunud. Tihti jõuti järeldusele, et agad on nii tugevad, et noored omal jõul neid murda ei jaksa. Andsime agad ministrile pureda.

Tellijale Tellijale

… maal on enamasti ainus võimalus raha teenimiseks hakata iseenda tööandjaks. See nõuab isegi hulljulgust ja läbikukkumise võimalus on suur.

Ettevõtlus tähendabki väljakutseid ja riskide võtmist. See, mille pärast üks või teine inimene maal oma ettevõtte asutab, on seotud väga erinevate motiividega. Osa puhul on see motiiv võib-olla ajalooline ja emotsionaalne: viiakse edasi midagi, mida esivanemad või sugulased on alustanud. Teised hindavad elukeskkonda ja näevad, et maal ettevõtlusega tegelemine on töövorm, kus ta saab olla iseenda peremees.

18.06.2015 20.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto