P, 27.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti Raudtee otsib juhti

Kuno-Jackson Kukeseen
, juhtimisanalüütik
Eesti Raudtee otsib juhti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kuno-Jackson Kukeseen
juhtimisanalüütik
Kuno-Jackson Kukeseen juhtimisanalüütik Foto: Erakogu

Armas töötu, kes Sa väga palju ei liialda alkoholiga ja oskad mingil määral lugeda ja vigadega kirjutada ning viitsiksid vähemalt mõnel päeval nädalas enamvähem normaalsel ajal voodist üles tõusta, et paariks tunniks kontorist läbi astuda, kusjuures sa ei pea jala tulema ega ühistranspordis loksuma, sest amet kuhu Sind kibedasti vajatakse, on selline, et transpordivõimekus on väga suur ja kui tarvis tuuakse sind autoga kasvõi igalt poolt – peaasi et Sa oleksid nõus tulema!

Kasuks tuleb kui Sa ei ole mitte päris idioot aga kui Sa oled kergelt metsa poole siis sellest pole hullu midagi sest selle töö juures eriti mõistust polegi vaja, peaasi, et Sa oma alluvatele aegajalt nägu näitaksid ja jõudumööda ilusas puhtas kabinetis pehme tugitooli peal istuksid. Kusjuures istuda eriti vaja polegi, sest Sinu jaoks on kena pehme diivan olemas, kus Sa võid ilusate sekretäri-neiude kaisus kenasti silma looja lasta seeaeg kui veduriviled Sulle mahedat unelaulu laulavad!

Ja ära usu totakaid kuulujuttusid, et Eesti Raudtee olla nagu mingine «ussipesa», sest seda koledat sõna «ussipesa» on lihtsalt väga valesti mõistetud, sest pigem on Eesti Raudtee nagu üks mõnus ja rahulik «kapsaussipesa», kus Sina, hea ülemus, oleksid nagu tubli kapsaussi-kuningas magusa kapsa sees koos oma alluvate kapsaussi-neiukestega, kes iga Sinu soovi täidavad! Või nagu armas linnupesakene, kus ilusad linnukesed kenasti sädistavad ja Sinu ees oma sabakesi keerutavad.

Märksõnad
Tagasi üles