Sisukord
Uudised
Postimees
22.06.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Vaikus pärast tormi: Sotši mängud rullusid üle eesti külast Venemaal Dilbert Male Roolijoodik veedab jaaniöö arestikambris Palju õnne Tagakülg Riik hakkab üksikpensionäridele toetust maksma Eesti lühiuudised 22.06 esikas Kuue sõiduki kokkupõrkes sai kaks inimest vigastada Majandus Majanduse lühiuudised Viljar Arakas: korterihindadel palju kasvuruumi pole Välismaa Libeerias on arglikult kätlema hakatud Kuld rikkaks ei tee Välismaa lühiuudised Hispaanlased võõrustavad Venemaa laevu Arvamus Allan Käro: plahvatust ennetades Postimees 1933. aastal: Eesti-Vene piir leekides Richard Graham: see, mida laps internetis teeb, on tähtis Marti Aavik: digilõhe pea peal? Juhtkiri: väikese inimese kinnisvara huvitaval ajal Päeva karikatuur Kultuur Kaheksa aastat Staliniga Eplik andis välja väliseesti popikogumiku Sport Mercedeste edul lõppu ei paista Spordi lühiuudised Eesti kergejõustik jäi napilt esiliigasse püsima Noored imejooksjad löövad laineid Kullamäe vaimustus Serbia noorte korvpallurite vägevusest Neli kõva kivi ja üks haavatu Tallinn Kuue sõiduki kokkupõrkes sai kaks inimest vigastada Tarbija Praegu on parim aeg mõelda tulevikule Maakondade suurimad jaanituled Telefoniarved maksab laps ise Tartu Võnnu võtab võidupüha vastu puhta mälestussambaga Noor peaks olema valikuteks valmis Alfi toetab lapsi hambaravitoolis Piletisüsteemi nutikus jääb esialgu kasutamata Romantikahõnguline Vintage Chick laieneb Tartusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Alfi toetab lapsi hambaravitoolis

3 min lugemist
Ortodontiakeskuse Tartu kliinikus naudivad Alfi seltskonda keskuse enda töötajate lapsed, kes olid koolivaheaja tõttu kõpsti kohal, kui oli teada päev, mil Alfi tuleb proovitööle. FOTO: Kristjan Teedema

Alfi lamab ortodontiakeskuse põrandal karja laste keskel. Kes sügab teda kuklast, kes selja pealt, kes paitab käppa või torgib saba – Alfi naudib seltskonda. Ta on läbinud teraapiakoerte eksami ja asub sügisel ortodontiakeskuses päriselt tööle.

Tellijale Tellijale

Triin Jagomägi kirjeldas paari katset, mis Alfil on tulnud läbida. Näiteks sisenesid nad koos ruumi, kus suur hulk inimesi koerale nii-öelda selga hüppas, kisas ja lärmas. Keegi neist pillas koera ette kargu või avas ootamatult vihmavarju. Koer pidi jääma rahulikuks ja aru saama, et keegi ei ründa ei teda ega tema perenaist.

Või asus Alfit kallistama inimene, kes lõhnas väga tugevasti desinfitseerimisvahendi järele. Koer ei tohtinud seda lõhna seostada ebameeldiva elamusega loomaarsti juures ega mingilgi viisil ärrituda.

20.06.2015 25.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto