Sisukord
Arvamus
Postimees
22.06.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Vaikus pärast tormi: Sotši mängud rullusid üle eesti külast Venemaal Dilbert Male Roolijoodik veedab jaaniöö arestikambris Palju õnne Tagakülg Riik hakkab üksikpensionäridele toetust maksma Eesti lühiuudised 22.06 esikas Kuue sõiduki kokkupõrkes sai kaks inimest vigastada Majandus Majanduse lühiuudised Viljar Arakas: korterihindadel palju kasvuruumi pole Välismaa Libeerias on arglikult kätlema hakatud Kuld rikkaks ei tee Välismaa lühiuudised Hispaanlased võõrustavad Venemaa laevu Arvamus Allan Käro: plahvatust ennetades Postimees 1933. aastal: Eesti-Vene piir leekides Richard Graham: see, mida laps internetis teeb, on tähtis Marti Aavik: digilõhe pea peal? Juhtkiri: väikese inimese kinnisvara huvitaval ajal Päeva karikatuur Kultuur Kaheksa aastat Staliniga Eplik andis välja väliseesti popikogumiku Sport Mercedeste edul lõppu ei paista Spordi lühiuudised Eesti kergejõustik jäi napilt esiliigasse püsima Noored imejooksjad löövad laineid Kullamäe vaimustus Serbia noorte korvpallurite vägevusest Neli kõva kivi ja üks haavatu Tallinn Kuue sõiduki kokkupõrkes sai kaks inimest vigastada Tarbija Praegu on parim aeg mõelda tulevikule Maakondade suurimad jaanituled Telefoniarved maksab laps ise Tartu Võnnu võtab võidupüha vastu puhta mälestussambaga Noor peaks olema valikuteks valmis Alfi toetab lapsi hambaravitoolis Piletisüsteemi nutikus jääb esialgu kasutamata Romantikahõnguline Vintage Chick laieneb Tartusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Juhtkiri: väikese inimese kinnisvara huvitaval ajal

2 min lugemist

Suur aeg nõuab suuri inimesi – nende sõnadega alustas Jaroslav Hašek oma raamatut «Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil». Hiinlastel aga olevat kombeks oma vihamehi needa sõnadega: «Et sa elaksid huvitaval ajal.»

Tellijale Tellijale

Täna ootavad näiteks tavalised kreeklased sõnumit Brüsselist, kus viskleb nende vasakpoolne peaminister Alexis Tsipras eesmärgiga saavutada siiski mingisugune kokkulepe euroala teiste juhtidega, et ei peaks juba lähiajal oma riigi maksejõuetust kogema. Ülima tõenäosusega kaasneks sellega ka tema valitsuse kiire kukkumine kõigest pool aastat pärast suurte lubaduste ja ulja retoorilise vahu abil võimule pääsemist. Küsimus, nagu me kõik teame, on võlgade tagasimaksmises. Seda kusjuures ajal, mil laenuintressid on euroalas olematud. On see nüüd suur aeg või huvitav aeg? Ja kust leida suuri inimesi?

Väikesel inimesel on aga nii suurtel kui ka huvitavatel aegadel tihtipeale raske otsustada, mida ette võtta. Näiteks küsimus, kas võtta kodu ostmiseks praegusel madalate intresside ajal laenu või karta/oodata kinnisvarahindade langust. Tänasest lehest leiate intervjuu EfTEN Capitali juhi Viljar Arakasega, kes lisaks oma firma ärikinnisvarale keskenduva fondi kohta esitatud küsimustele vastamisele räägib ka korteriturust.

20.06.2015 25.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto