Sisukord
Aed
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma

4 min lugemist
Reet Palusalu koduaed FOTO: Reet Palusalu

Et muruga võimalikult vähem vaeva näha, tuleb seemnesegu valides tähelepanelik olla, sest eri sordid kasvavad eri kiirusega. Kui aga rajate kauni lilleniidu, peate seda niitma suve jooksul vaid paar korda.

Tellijale Tellijale

Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi taimekasvatuse ja rohumaaviljeluse osakonna teadur Henn Raave ütleb, et tema käest on küsitud, kas on olemas murukõrrelisi, mis kohe üldse ei kasva, nii et ei peaks niitma, kuid selliseid ei tea ta siiski nimetada. Naljatamisi on ta siis suunanud küsija ehituspoodi kunstmuru järele.

Meil müüdavad seemnesegud koosnevad eri liikidest, mis ka kasvavad eri kiirusega. Odavamad segud, mis koosnevad karjamaa raiheinast ja punasest roog-aruheinast, kasvavad suhteliselt kiiresti ja neid tuleb siis ka sagedamini niita. Neist veidi aeglasema kasvuga on võsundiline punane aruhein ja aasnurmikas.

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto