Sisukord
Välismaa
Tänane leht
26.06.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Tartu Ülikoolis on tung arstiteaduskonda President arvustas maksumuudatuste arutelu riigikogus Eesti lühiuudised lk 4 Puhumisreidil jäi vahele kaheksa joobnud sõidukijuhti Ülemkogu avapäev algas konsensuseta Magnitski-raha jälg võeti üles Prantsusmaal Hololei: ELil on ühtne poliitika Majandus Kreeka läbirääkimised jäid eile tulemusteta Projektikirjutajad võtavad mõõtu uuel rahastamisperioodil Majanduse lühiuudised Välismaa Ülemkogu avapäev algas konsensuseta Prantsuse saadiku sõnul ei meeldi tema kodumaale NATO väljapoole suunatud poliitika Välismaa lühiuudised NATO arvestab Venemaa Putini-keskse otsustusmehhanismiga Magnitski-raha jälg võeti üles Prantsusmaal Hololei: ELil on ühtne poliitika Arvamus Mart Kalm: puupealinn?! Ülo Mattheus: rumal, kes mängib võõravihaga Keijo Lindeberg, Tanel Melk: IRL tõi inimesed ohvriks oma mainele Kadri Hansalu: halvatud lennufirma Päevaintervjuu: radikaalsed rahvale arusaamatud sammud toodavadki radikaalsust Andrus Karnau: Vormsi uus laev Juhtkiri: NATO loob üha usutavamat heidutust Postimees 1934. aastal: nimede-eestistamine on saanud seadusliku tunnustuse Päeva karikatuur Nils Niitra: teel antiutoopiasse Kultuur Tasuja lahkumine NO99 pälvis Prahas peaauhinna Sport Mägile Soomes esikoht, Haas tegi hooaja tipptulemuse Spordi lühiuudised Tänak valmistub astuma järgmist sammu tipu poole Skandaalide varjus püütakse murda needust Räikköneni tõehetk läheneb Tallinn Tammsaare tee ummikud peaksid leevenema nädala jooksul Viaduktilt alla kukkunud naine sai surma Tarbija Bangkok – metropol ja agul Tartu Hiina koorid esitavad popkooripeol Eesti hitte Tants ja traagika käib pere ümber Tasuta supp täidab raskustes laste kõhtu Kutsehariduskeskus avab mitu uut eriala Sebe sulgeb kolm kaugbussiliini Lumi Tartust puges Hiinaski tundliku naha vahele Peeter Põllu park saab esimese nimelise pingi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hololei: ELil on ühtne poliitika

5 min lugemist
Henrik Hololei FOTO: Küllike Rooväli / Postimees

Kui Ukraina olukord halveneb, võib ka Eesti ukse taga olla pagulastulv ja ilmselt tahaksime siis, et ülejäänud Euroopa Liit meid aitaks, hoiatab Euroopa Komisjoni asepeasekretär Henrik Hololei (45). Nagu me tahame ülejäänud 27 riigilt toetust ka praegu.

Tellijale Tellijale

-Kui suur üllatus oli teile nimetamine uuele ametikohale (pühapäeval tuli teade, et Hololei määratakse Euroopa Komisjoni transpordi peadirektoraadi peadirektoriks; ta on esimene sellesse ametisse tõusnud eestlane – E. K.)?

Ikka oli üllatus. Selliste asjade puhul ei ole viimase hetkeni selge, kuidas läheb. Kui transpordivolinik Violeta Bulc ja komisjoni president Jean-Claude Juncker selle ettepaneku tegid, siis loomulikult oli see suur au ja ka tunnustus tööle, mida oleme Siim Kallasega selles valdkonnas teinud. On hea tagasi minna valdkonda, mis mulle varasema nelja ja poole aastaga väga südamelähedaseks sai, kus on võimalik töötada fantastiliste inimeste ja väga huvitavate teemadega.

25.06.2015 27.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto