Sisukord
Persoon
Postimees
27.06.2015
Eesti Horoskoop Palju õnne Tagakülg Mälumäng Kahe eestlase surnukehad leiti Peruu kaljulõhest Vasikate, varssade ja tallede aeg Kõrgkoolides avatakse uued õppekavad Üksiku Undi ulg Esikülg 27. juuni Pärnu peab hansapäevi Eesti lühiuudised Mis paneb valima IT-õpet? Tehnoõed koolitavad digitüdrukuid Dilbert Suri egüptoloog Sergei Stadnikov Male Müüdid takistavad naiste läbimurret IT-alal Välismaa Pagulaste vastuvõtmine jääb vabatahtlikuks Palvusest sai veresaun Prantsusmaal hukati ärimees Tuneesias hukkus kümneid turiste Arvamus Päeva karikatuur Tagasivaade: Neeme Järvi, BIS ja Joonase lähetamine Üksiku Undi ulg Postimees 1892. aastal: vihm jätab leivata Oodatud õnnestumine Üks kõigi vastu NÄDALA NÄGU: «Eestist? Hoo! Ma tunnen teie Hololeid.» Juhtkiri: kas me sellisesse maailma tahtsime? Ene Pajula: mammi ja vanad mehed Kultuur Postimees teeb otseülekande Seto Folgi kontserdilt Jaak Joala lugu: kaks tundi kvaliteetaega Üksiku Undi ulg Sport Spordi lühiuudised Ajalugu teinud lätlane vilistati välja Rumeenia seisab Eesti tee peal ees Zenjov tehtud valikust: tahan end taas tunda ründajana Seimil varasemad jõunäitajad taastatud Tarbija Keegi, kellele saab loota Arter Ajaloolise maiguga «Eesti mäng» ootab kaasa nuputama Arter soovitab Horoskoop Vana asi moodsas võtmes Aeg hoiab sõpru häid Eesti-saami neiu lõpetas Euroopa põhjapoolseima kooli Anu Samarüütel: kõige paremini tunnen end oma disainitud riietes Lillesaare lummuses Seebiooperist on asi kaugel Susan Luitsalu: neegerorja käekott Maestro Eri Klasi rohelised niidud Juhiks?! Ei! ... Aga äkki siiski? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Anu Samarüütel: kõige paremini tunnen end oma disainitud riietes

6 min lugemist
Mugav ja avar: siiditrükis motiivid tuunika-kleit-topil haakuvad pildiloominguga, kaelaehe on kollektsioonist «Elemental» – mõlemad Anu Samarüütli enda looming. Nahast tennised kõigil fotodel Converse'ilt ja üle kümne aasta vanune kell Casiolt. Tulpidele riputas ta viimatisel isikunäitusel oma ehted. FOTO: Erik Prozes

«Sportlik elegants,» iseloomustab oma riietumisstiili kunstnik ja disainer Anu Samarüütel, kes tõi oma värskemad moeillustratsioonid, ehted ning maalid äsja näitusesaalidesse.

Tellijale Tellijale

Vabakutselise looja, elu Tallinna ja Londoni vahel jagav (moe)kunstnik ja disainer Anu Samarüütel ei tee endale moest tegelikult ülearu suurt numbrit: tema riided peavad olema vabad, mugavad ja nii universaalsed, et neis kõlbaks ühtmoodi jalgrattaga sõita, mere ääres jalutada ja mõne efektse ehtelisandusega ka õhtul välja minna.

Sedasorti joont esindab ka kunstniku moelooming, millele ta pole (moe)illustratsioonide, unikaalehete, Nu Nordiku disainipoe tegemiste ja muu kunsti kõrval sugugi selga keeranud ning mida ta kannab ka oma pastelsete värvipotsikute rohkes ateljees Arteri külaskäigul: helehall, helgete siiditrükis kujunditega pusakleidike. See on pärit viimatisele Tallinna moenädalale tehtud kollektsioonist ja praegu üks Anu lemmikuid.

26.06.2015 29.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto