Räikköneni tõehetk läheneb

Kimi Räikkönen. FOTO: SCANPIX

Kuninglikus võidusõidusarjas on tänaseks sõidetud kaheksa etappi ning hooaeg hakkab jõudma poole peale, kuid üha mustemad pilved kogunevad Ferrari sõitja Kimi Räikköneni pea kohale. Kogenud soomlane ei ole seni esinenud oma võimete kohaselt ning kuulujuttude järgi võib juhtuda, et ta peab uuel hooajal Ferrari mundri ära andma.

Tellijale Tellijale

Tänaseks on sõidetud kaheksa käesoleva hooaja F1-sarja etappi ning nagu eelmiselgi aastal jätkatakse Mercedese taktikepi all: valitsev maailmameister Lewis Hamilton on 169 punktiga esikohal, tema tiimikaaslane Nico Rosberg 159 silmaga teisel positsioonil. Mercedese sõitjatele järgnevad Ferrari mehed: Sebastian Vettel hoiab 120 punktiga kolmandat kohta ja Räikkönen on 72 punktiga neljas. Soomlase tulemused pole aga tiimijuhtidele seni kuigi meelepärased olnud.

Nimelt on Räikkönen suutnud tänavu korra lõpetada küll kõrgel teisel kohal – Bahreinis kerkis ta Hamiltoni järel poodiumile, jäädes ehk isegi napilt esikohast ilma –, kuid see ongi jäänud tema laeks. Ülejäänud etappidel on kogenud soomlane sõitnud 4.–6. kohale ning kaks etappi on tal ka pooleli jäänud.

25.06.2015 27.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto