Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vambola Paavo: surmad, mis ei lähe korda

2 min lugemist
Vambola Paavo. FOTO: PP

Riigi majanduslikku tugevust näitab korras infrastruktuur. Kui ärimees jõuab pealinnast Pärnu või Tartusse kohtumisele suurema vaevata, siis tulevad ka investeeringud. Paraku oleme teede ehitamises Ida-Euroopaga võrreldes ikka veel vaeslapse osas.

Tellijale

Kui tavaliselt sõidan Tallinna-Tartu üleautostunud trassil, siis hiljuti tuli liikuda hoopis suvepealinnast Tallinna. Teekond oli ekstreemsuse piiril. On olnud piisavalt aega, et välja ehitada kaks pluss kaks rada Harutee-Märjamaa ja Are-Pärnu vahele. Hukkunuid ja vigastatuid on otsustajate jaoks liialt vähe – kas tõesti? Kulutame kolossaalseid summasid vigastatute raviks. Miljonid kaotatud inimtunnid ja lisaväärtused.

Alles nüüd saab maanteeamet aru, et tuleb alustada Tallinna ja Pärnu vahele üksikute kaks pluss üks lõikude projekteerimisest. Ehitusaeg pole paraku veel teada. Kui liiklejate elu on prioriteet, saaks ka kiiremini.

30.06.2015 02.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto