Sisukord
Arvamus
Postimees
01.07.2015
Eesti Mälumäng Vao küla rahvas soovib pagulaste arvu vähendamist majutuskeskuses Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Päästva vähiravi saamine seisab haigekassa taga Välisminister kaasati Autorollo patuste ringi Eesti lühiuudised Päästjad võtsid Vabaduse väljakul mõõtu Mida teistes riikides pagulastest räägitakse? Pevkur: eelistame kristlasi ja naisi Rõivas: me ei tohi olla tõrjuv ja tige väikeriik Kuidas pagulased Eestisse jõuavad? Majandus Rändlustasud peagi ajalugu Majanduse lühiuudised Muugale tuleb LNG terminal Estonian Air jätkab kahjumitaktis Välismaa Välismaa lühiuudised Tsipras tahab uut abipaketti Kreeklased usuvad eurosse ja paremasse tulevikku Arvamus Toomas Peterson: kas odavlennufirmaks muutumine päästaks Estonian Airi? Vambola Paavo: surmad, mis ei lähe korda Postimees 1929. aastal: võitlus rahaturu ülemvõimu nimel Kultuur Seigeldes Ozi võlumaal Uuring: eestlased tunnevad end Euroopas alaväärsete alkohoolikutena Sport Spordi lühiuudised Kati Ojaloo: vasaraheide on väga äge ala Kas särtsu täis sari kukutab kuninga vormelitroonilt? Tülist käärlöögi üle tulise poolfinaalini Tarbija Uudsed testid aitavad kärpida sporditrauma ohtu Tartu Elvas esinev Francis Goya: eestlased on romantikud Uued kaldapiirded tulevad Emajõe äärde sügiseks Autod kaovad läbi optilise illusiooni maa alla Anu Raud näitab mõisahäärberis uusi ja vanemaid vaipu Tartu operatsiooniõde on Euroopa esiviisikus Kesklinna tuleb uus foor ja kergliiklustee Tartu ehitusjärelevalve juht selgitab, mida toob kaasa täna jõustuv uus ehitusseadustik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toomas Peterson: kas odavlennufirmaks muutumine päästaks Estonian Airi?

4 min lugemist
TLNPM02: TOOMAS PETERSON : TALLINN, EESTI, 26NOV 01- Lennuametis toimus pressikonverents, millel osalesid lennuõnnetust uuriva komisjoni liikmed. Pildil Lennuameti peadirektor Toomas Peterson. -pl/ Foto PEETER LANGOVITS POSTIMEES FOTO: PEETER LANGOVITS/PM/EMF

Turuloogika on halastamatu: nii väikeste turgude jaoks nagu Eesti, Läti ja Leedu võiks olla maksimaalselt üks lennufirma. Üks tee Estonian Airi päästmiseks oleks selle odavlennufirmaks muutmine, kirjutab lennundusekspert Toomas Peterson.

Tellijale Tellijale

Lennufirmad on müünud ja müüvad ka edaspidi peaasjalikult usaldust. Usaldus tähendab nii lennuohutuse reeglite täitmist kui ka kliendi lootust, et firma rahaline seis lubab tal lende ka tulevikus teha, mistõttu tekib kindlus osta pileteid kauaks ajaks ette, mis on ülimalt oluline tingimus lennufirma kestmiseks.

2009. aastast kannab meie peamine õhuvärav Lennart Meri nime. Eelmisel aastal läbis Tallinna lennujaama pisut üle 2 miljonit reisija, kellest rohkem kui veerandi moodustasid Estonian Airi kliendid. President Lennart Meri on ühes oma kõnes väitnud: «Usaldus ei ole kaasavara, mida on kogutud sukasäärde, kuni see täis on saanud. Usaldust tuleb igal jumala hommikul uuendada, päevast päeva taastada, kasvatada nagu kapitali ja hoida nagu algkapitali.» See ütlus peaks kehtima ka Estonian Airi kohta.

30.06.2015 02.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto