Sisukord
Välismaa
Postimees
01.07.2015
Eesti Mälumäng Vao küla rahvas soovib pagulaste arvu vähendamist majutuskeskuses Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Päästva vähiravi saamine seisab haigekassa taga Välisminister kaasati Autorollo patuste ringi Eesti lühiuudised Päästjad võtsid Vabaduse väljakul mõõtu Mida teistes riikides pagulastest räägitakse? Pevkur: eelistame kristlasi ja naisi Rõivas: me ei tohi olla tõrjuv ja tige väikeriik Kuidas pagulased Eestisse jõuavad? Majandus Rändlustasud peagi ajalugu Majanduse lühiuudised Muugale tuleb LNG terminal Estonian Air jätkab kahjumitaktis Välismaa Välismaa lühiuudised Tsipras tahab uut abipaketti Kreeklased usuvad eurosse ja paremasse tulevikku Arvamus Toomas Peterson: kas odavlennufirmaks muutumine päästaks Estonian Airi? Vambola Paavo: surmad, mis ei lähe korda Postimees 1929. aastal: võitlus rahaturu ülemvõimu nimel Kultuur Seigeldes Ozi võlumaal Uuring: eestlased tunnevad end Euroopas alaväärsete alkohoolikutena Sport Spordi lühiuudised Kati Ojaloo: vasaraheide on väga äge ala Kas särtsu täis sari kukutab kuninga vormelitroonilt? Tülist käärlöögi üle tulise poolfinaalini Tarbija Uudsed testid aitavad kärpida sporditrauma ohtu Tartu Elvas esinev Francis Goya: eestlased on romantikud Uued kaldapiirded tulevad Emajõe äärde sügiseks Autod kaovad läbi optilise illusiooni maa alla Anu Raud näitab mõisahäärberis uusi ja vanemaid vaipu Tartu operatsiooniõde on Euroopa esiviisikus Kesklinna tuleb uus foor ja kergliiklustee Tartu ehitusjärelevalve juht selgitab, mida toob kaasa täna jõustuv uus ehitusseadustik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tsipras tahab uut abipaketti

2 min lugemist

Kreeka valitsus tegi eile viimasel tunnil ettepaneku, milles taotles Euroopa Stabiilsusmehhanismilt (ESM) kaheaastast abipaketti, mis hõlmaks nii Kreeka finantsvajaduse katmist kui ka võlgade restruktureerimist. BBC andmetel soovib Kreeka laene kokku 29,1 miljardit eurot.

Tellijale Tellijale

Ateena taotlust arutasid eile õhtul peetud konverentskõnes euroala rahandusministrid, kes otsust aga ei langetanud. «Kreeka lubas anda uut infot homme. Hommikul on uus telefonikonverents,» teatas Eesti rahandusminister Sven Sester Twitteri vahendusel. Uus abiprogramm nõuaks aga ka kõigi liikmesriikide parlamentide toetust. Vaatlejate sõnul võib abipaketis kokkuleppele jõudmine võtta aega nädalaid, kui mitte kuid.

«Probleem on selles, et poliitiline usaldamatus Kreeka ja võlausaldajate vahel on praegu nii suur, et igasugust edasiminekut on raske saavutada,» märkis BBC ajakirjanik Chris Morris, kes nimetas kokkuleppe alternatiiviks «suurt sammu teadmatusse kõigi jaoks».

30.06.2015 02.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto