Sisukord
Välismaa
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib

3 min lugemist
Vasakpoolsete rongkäigule ette jäänud juhuslik vanamees annab oma parima, et seltskonna eest pakku pääseda. FOTO: Eero Vabamägi

Mis vahe on volbriööl Tartu tänavatel marssivatel korporantidel ja Kreeka vasakpoolsetel meeleavaldajatel? Viimased kannavad punalippe ja nende lauluhääl on märksa valjem. Ühtlasi pole neil tekleid.

Tellijale Tellijale

Kreeka pealinnas toimuvate meeleavalduste kohta operatiivinfot edastav Ameerika saatkond Ateenas nimetas marsi korraldajatena erinevaid vasakpoolseid ja anarhiste. Nende eesmärk: näidata rahvale oma (vastu)meelsust riigi euroalasse jäämise suhtes.

Erinevad vasakpoolsed: see tähendab ametliku algusaja kell 18 (loomulikult rongkäik hilines) ajal Ateena ülikooli esise platsi ääres lösutavaid noori kreeklasi, vanuselt mitte üle 25.

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto