R, 2.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Maria Angel
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Horoskoop 4.–10. juuli 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Hea aeg aktiivseks puhkuseks. Rõõmu võivad pakkuda reisimine ja hobidega tegelemine, aga ka kunsti ja kultuuriürituste nautimine. Võimalik, et proovid ka ise oma tundeid loomingu kaudu väljendada ja see õnnestub üllatavalt hästi. Ka uute suhete arendamine või niisama flirtimine kulgeb ladusalt.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Küllap sooviksid aega mõnusasti kodus ja pereliikmete seltsis veeta, külalisi vastu võtta ja neile maitsvat toitu pakkuda. Ainult sellele sa algaval nädalal siiski pühenduda ei saa. Sinuni jõuab infot, mis sunnib sind viivitamatult tegutsema. Võimalik, et keegi on millestki valesti aru saanud ja sina pead olukorra klaarima.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Suhtlemist on palju, nädal viib sind kokku nii mõnegi meeldiva ja samas kasulikuks osutuva inimesega. Jätad endast hea esmamulje, sinu vastu ollakse sõbralikud ja abivalmid. Ka äri- ja tööasju on võimalik soodsas suunas liikuma saada, ent pead arvestama, et sul on takistajaid-kadetsejaid.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Ajajärk toob soodsaid võimalusi, aga ka konkurentsi ja võimuvõitlust. Sul tuleb olla julge ja mitte katkestada oma tegevust, kui ilmub välja sinu suhtes pahatahtlik isik, kes üritab kuidagi kaikaid kodaraisse loopida. Aja oma äriasju ausalt, järgi seadusi ja lepinguid, siis on sind raske takistada.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Ehkki kõige võimalusterohkemad päevad on selja taha jäänud, on seisud sinu jaoks endiselt soodsad. Ära lase seda nädalat käed rüpes istudes ja elu nautides mööda, vaid sõlmi vajalikke ärialaseid kokkuleppeid. Negatiivset mõju võib avaldada minevikus täitmata jäänud kohustuste päevakorda kerkimine.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Aktiivse suhtlemise ja ühiskondliku tegevuse aeg. Sul tuleb kokku puutuda mitmesuguste inimestega ja tõdeda, et mõnega neist on maailmavaade vaat et risti vastupidine. Armusuhete arendamiseks on nädal suurepärane, ettevaatlik ole aga kaaslastega poliitikateemade lahkamisel – võib päris ägedaks vaidluseks minna.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Südasuvisest ajast hoolimata on mõtted suuresti töö- ja karjääriteemade juures. Ehk just nüüd saad tuttavate kaudu pakkumise, millest kinni haaramine võiks sind viia tegema tööd, mis pakub nii sisemist rahuldust kui ka head palka ja ühiskondlikku tunnustust. Sellised sihid ei pruugi aga su perele sugugi meelt mööda olla.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Pead oma kohustusi hoolega täitma. Ehkki sind võib vallata soov minna kergema vastupanu teed, lõbustused esikohale seada ja laiselda, ei tohi sa kiusatusele järele anda! Pead tõestama, et oled tubli ja usaldusväärne. Küllap tuleb tegemist ka haridusega seotud infoga, ilmselt ootab ees reis või väljasõit.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Rahaasjad nõuavad palju tähelepanu. Ole ettevaatlik, mis tahes tehinguid sooritades jälgi, et kõik oleks juriidiliselt korrektne. Möödarääkimised ja probleemid on äri ja rahaga seotud valdkondades võimalikud. Võib-olla tuleb rinda pista tugeva konkurendiga. Sulle on abiks välismaised sõbrad või koostööpartnerid.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Nädal võib suhete vallas üsna pingeliseks kujuneda. Ka väga lähedase inimesega võivad tekkida lahkhelid, mis võivad tuleneda maailmavaatelistest erinevustest või siis järsku lahvatavast armukadedusest. Sul on tahtmine kontrollida oma armsama elu, raske on endale aru anda, et see ei ole täielikult võimalik.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Info liigub kiiresti tänu headele sõpradele või koostööpartnereile. Oskad isiklikku võlu ära kasutada, et vastassoo esindajailt välja meelitada teavet, mida oma tegevuses vajad. Nädal võib anda suurepärase võimaluse enesetäiendamiseks või sootuks uue ala õppima asumiseks.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hea aeg (eeskätt loominguliste) hobidega tegelemiseks. Fantaasia on elav, samas on energiat ja tahtmist oma loomingulised ideed ellu viia. Naissoost Kalad võivad oma veetluse ja salapärasusega meeste südameid mängleva kergusega võita. Siiski ei pruugi praegu algav suhe jääda pikaajaliseks.

 

Tagasi üles