Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viimane veerg 0207

Eesti parimal tervisespordirajatisel märatsesid vandaalid

Ööl vastu kolmapäeva märatsesid vandaalid Järvamaal Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses, mis alles 19. juunil valiti Eesti Kodukaunistamise ühenduse koosolekul 2015. aasta parimaks tervisespordirajatiseks. Lammutajad said hoo sisse keskuse vaatetorni juures. Ööhämaruses lõhkusid pätid torni otsas olnud valgustid, discgolfirajale suunavad viidad ja prügikasti (fotol).

Keskuse projektijuht Kalju Kertsmik tunnistas, et suusa- ja puhkekeskus on sunnitud vastu võtma otsuse mitte lubada kella 21st enam külastajaid vaatetorni.

Sellist vandaalitsemist pole Kertsmiku sõnul nende keskuses ammu olnud. jarvateataja.ee 

Foto: Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus

Kajakale appi tõtanu jäi ise jänni

Tartus tõttas noormees teisipäeval kaubahalli lae alla lennanud kajakat aitama, kuid vajas peagi ise päästjate abi.

Häirekeskus sai kell 15.25 teate, et Tartus Küüni tänaval asuva kaubahalli trepikojas on kajakas, kes lendab pidevalt vastu akent ega leia enam väljapääsu.

«Talle oli appi läinud noormees, kes kajaka küll vabaks aitas, kuid päästjate saabumise ajaks oli ise abitusse olukorda jäänud. Päästjad aitasid noormehe redeliga alla,» rääkis päästekeskuse pressiesindaja.

Päästjad soovitavad, et kui oskusi või füüsilist valmisolekut napib, pole vaja hädasolijatele appi minnes oma eluga riskida, sest siis võib ühe abivajaja asemel päästmist vajada kaks. ilmajaam.ee

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto