Sisukord
Eesti
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viimane veerg 0207

1 min lugemist

Eesti parimal tervisespordirajatisel märatsesid vandaalid

Ööl vastu kolmapäeva märatsesid vandaalid Järvamaal Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses, mis alles 19. juunil valiti Eesti Kodukaunistamise ühenduse koosolekul 2015. aasta parimaks tervisespordirajatiseks. Lammutajad said hoo sisse keskuse vaatetorni juures. Ööhämaruses lõhkusid pätid torni otsas olnud valgustid, discgolfirajale suunavad viidad ja prügikasti (fotol).

Keskuse projektijuht Kalju Kertsmik tunnistas, et suusa- ja puhkekeskus on sunnitud vastu võtma otsuse mitte lubada kella 21st enam külastajaid vaatetorni.

Sellist vandaalitsemist pole Kertsmiku sõnul nende keskuses ammu olnud. jarvateataja.ee 

Foto: Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus

Kajakale appi tõtanu jäi ise jänni

Tartus tõttas noormees teisipäeval kaubahalli lae alla lennanud kajakat aitama, kuid vajas peagi ise päästjate abi.

Häirekeskus sai kell 15.25 teate, et Tartus Küüni tänaval asuva kaubahalli trepikojas on kajakas, kes lendab pidevalt vastu akent ega leia enam väljapääsu.

«Talle oli appi läinud noormees, kes kajaka küll vabaks aitas, kuid päästjate saabumise ajaks oli ise abitusse olukorda jäänud. Päästjad aitasid noormehe redeliga alla,» rääkis päästekeskuse pressiesindaja.

Päästjad soovitavad, et kui oskusi või füüsilist valmisolekut napib, pole vaja hädasolijatele appi minnes oma eluga riskida, sest siis võib ühe abivajaja asemel päästmist vajada kaks. ilmajaam.ee

Seotud lood
    01.07.2015 03.07.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto