Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid

2 min lugemist
Erich Teigamägi (vasakult), Kai Süda ja Risto Parve esitlevad EMi medaleid, mis saabusid Kadriorgu taevast langenud langevarjurite abil FOTO: Tairo Lutter

Sümboolne hetk Kadrioru staadionil. Täpselt nädal enne Euroopa U23-vanuseklassi kergejõustiku Euroopa meistrivõistluste algust valmistuvad korraldajad meediaürituseks, kus räägitakse, kuidas sujuvad ettevalmistused üheks Eesti spordisuve tippsündmuseks. Samal ajal teeb staadionil trenni üks Eesti parimaid kergejõustiklasi Ksenija Balta, kes koos treeneri Andrei Nazaroviga justkui noorsportlastele suunda näitaks.

Tellijale Tellijale

Tuleva nädala neljapäeval realiseerub korraldusmeeskonna mitme aasta pikkune töö ning Kadrioru staadion võõrustab taasiseseisvunud Eesti suurimat kergejõustiku tiitlivõistlust. «Taseme ja haardelisuse poolest on see kindlasti suurim Eestis toimuv kergejõustiku tiitlivõistlus viimase 25 aasta jooksul,» ütles alaliidu president Erich Teigamägi eile, täpselt nädal enne võistluste avaüritust Raekoja platsil.

Tallinna saabub järgmisel nädalal ligi tuhat sportlast 50 riigist. Eestlasi astub võistlustulle 20 ning kõigil neil on omad eesmärgid. Teigamägi rõhutab, et noorte sportlaste puhul on kõige tähtsam, et nad suudaks oma isiklikku rekordit arvestades hea tulemuse teha. Koht lõpp-protokollis on tema sõnul pigem teisejärguline, kuid loomulikult loodab ka Teigamägi nii häid esitusi kui võimalik. «Medal oleks suurepärane tulemus,» möönis president tagasihoidlikult.

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto