Sisukord
Tallinn
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa

2 min lugemist
FOTO: Albert Truuväärt

Eilsest jõustus Tallinnas linnavolikogu määrus, mis keelab kangete alkohoolsete jookide müügi kauplustes, mille üldpind on väiksem kui 150 ruutmeetrit.

Tellijale Tellijale

Samuti on alates 1. juulist keelatud kangete alkohoolsete jookide (etanoolisisaldus üle 22 mahuprotsendi) müük tanklates või tanklate vahetus läheduses asuvates kauplustes. Viina ja muud kangemat kraami ei tohi enam müüa ka poed, mille sissepääs asub lähemal kui 50 meetrit mõne kooli sissepääsust. Selliseid poode on ettevõtlusameti andmetel Tallinnas paar-kolm tükki. Neid kauplusi, mille üldpind jääb alla 150 ruutmeetri, on esialgsel hinnangul Tallinnas 187.

Suur osa neist on seaduse raamidesse mahtumiseks kauplusepinda suurendanud. Kellel on võimalik, on üürinud täiendavaid ruume, mida kauplus tegelikult ei vaja. Linn seab siiski ka sellele tegevusele mõningad piirangud.

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto