Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
02.07.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Viimane veerg 0207 Eesti lühiuudised Vallavanem: Vao küla mureks on võõrad ässitajad Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Viimati ametist taandunud ministrid Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Majandus Töökiusamine on Eestis eeldatust levinum probleem Majanduse lühiuudised «Magnitski rahast» liikus läbi Eesti ligi 14 miljonit dollarit Välismaa Välismaa lühiuudised: 02.07.2015 Meeleavaldaja: palk võiks olla 1000 eurot kätte Kreeka valitsus külvab segadust Kreeka kommunistid marsivad nii, et tatti pritsib Kreeka supiköök pakub süüa kõigile, ka eestlastele Pagulased Eestisse ei kipu — kliima on halb ja narkomaane vähe Arvamus Vello Pettai: Eesti esimene välispoliitikavalitsus Postimees 1893. aastal: teed tuleb korda teha! MTÜ Eesti Vanemad avalik pöördumine Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised 02.07 Agressiivsed põhjaiirlased üllatasid Levadiat Tuhat sportlast asub jahtima taevast langenud medaleid Korvpallis ühtse süsteemi loomine tekitab pingeid Argentinal avaneb võimalus vigade paranduseks Olümpiamedali nimel oma tiim Tallinn Raekoja platsi söögikohtade kelnerite suust enam naljalt eesti keelt ei kuule Tallinnas tanklast ja pisipoest enam viina ei saa Tarbija Rajage muru, mida ei pea iga nädal niitma Eesti aedades on tüvivormid aina populaarsemad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Parem kiire lõpp kui aeglane küpsetamine

3 min lugemist
Taavi Rõivas, Keit Pentus-Rosimannus FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

Ootamatult-ootuspäraselt välisministri ametist tagasi astunud reformierakondlane Keit Pentus-Rosimannus valis tee, mis jätab talle väiksegi võimaluse tulevikus juhtivpoliitikasse naasta, sest senises ametis poleks teda rahule jäetud.

Tellijale Tellijale

Eneselt, erakonnalt ja valitsuselt oma käiguga veidi pinget maha võttes võib Pentus-Rosimannus loota, et kui riigikohus ta õigeks mõistab, on tal võimalus taas ministrikohale või aastate möödudes ka erakonna juhi kohale tõusta.

Juba valitsuse moodustamisel mainiti välisministri kandidaadina kahe praeguse europarlamendi saadiku nime: Kaja Kallas ja Urmas Paet. Viimane suutis oma sügisese peataolekuga – «lähen Euroopasse, ei lähe» – tekitada erakonnas hukkamõistu ja vaevalt Rõivas teda valitsuse ridadesse soovib. Kaja Kallas ei mõtle samuti praegu valitsusse tulekule.

01.07.2015 03.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto