Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

TTÜ üliõpilaskond soovitab valida uue kuratooriumi

2 min lugemist
Jaak Aaviksoo. FOTO: Eero Vabamägi

Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) üliõpilasesinduse hinnangul on segadus uueks rektoriks valitud Jaak Aaviksoo (pildil) ametisse nimetamise ümber tekitanud kõrgkoolis üleüldise usalduskriisi ja üliõpilaskond peab vajalikuks valida TTÜ-le uus kuratoorium.

Tellijale

Üliõpilaskonna juhatuse esimehe Raul Hansoni sõnul ei võtnud esindus varakevadel avalikult alanud rektorivalimistel teadlikult seisukohta ühegi kandidaadi poolt ega vastu. «Põhjuseks oli soov viia rektorivalimised läbi ausalt, argumenteeritult ja politiseerimata,» ütles ta.

«Paraku jagunes suur osa TTÜst koos kuratooriumiga kahte leeri: Jaak Aaviksood pooldavate või Mart Ustavi vastaste ja Ustavi toetajate või Aaviksoo vastaste poolde. Konsensusliku kandidaadi puudumise, tugevate vastuseisude ning meedia suure huvi tõttu muutus aus ja argumenteeritud valimisprotsess labaseks, poliitiliseks ja TTÜ head mainet kahjustavaks,» seisis üliõpilaskonna avalduses.

06.07.2015 08.07.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto