Sisukord
Eesti
Postimees
09.07.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Male Mälumäng Palju õnne Eesti satelliit hakkab 600 kilomeetri kõrguselt Maad pildistama Tagakaas Projekt maksab vähemalt pool miljonit eurot Mis eristab ESTCube’i ja uut satelliidimissiooni? Satelliidi eluiga on üks aasta Ajakirjanikud kehastusid õppusel merehädalisteks Michal päris batuudiõnnetuse kohta aru Eesti lühiuudised Raiuge või tükkideks - pole teinud Majandus Hiina börsimull on lõhkemas - kuhu kaovad triljonid dollarid Majanduse lühiuudised Rootslased võtavad Eesti Swedbankist välja 550 miljonit eurot Hansson: Euroopa Keskpank on Kreeka lahkumiseks valmis Välismaa Jaapani hotellis teenindavad naeratavad ja rääkivad robotid Tsipras sai europarlamendis paremtsentrilt sauna Taavi Rõivas: kreeklasi ei saa sundida Iisraeli ohvitser tulistas põgenevat noorukit selga Välismaa lühiuudised Arvamus Andrus Karnau: võlg on ministri oma Postimees 1933. aastal: Ameerika-Wene vahekord pöördepunktil? Maris Lauri: Kreeka valitsus ei tea õieti, mida teeb ning jätab kaootilise mulje Tõnu Viik: me tahaks raha piiritult usaldada Päeva karikatuur Juhtkiri: toolide mäng Neeme Korv: minimehed Kultuur Täna mängib saksofoni, homme räpib Sport Spordi lühiuudised 09.07 Neli põnevat kolmikut — millisest tuleb võitja? Kink liitus Levadiaga, et leida elus stabiilsust Euroopa korvpallielus võivad toimuda revolutsioonilised sündmused Grete Šadeiko sihib seitsmevõistluses isiklikku rekordit Tarbija Kuidas aiataimi kasta? Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Michal päris batuudiõnnetuse kohta aru

2 min lugemist
Kristen Michal FOTO: Jaanus Lensment

Majandus- ja taristuminister Kristen Michal (Reformierakond) saatis tarbijakaitse- ja tehnilise järelevalve ametile järelepärimise, milliseid meetmeid tuleks rakendada, et Tõrvandis kahe lapse elu nõudnud batuudiõnnetuste sarnaseid tragöödiaid enam ei juhtuks.

Tellijale

«Õnnetuse põhjuste uurimise järel saab hoolitseda, et selliseid asju enam ei juhtuks,» ütles minister, kelle sõnul on hoolikas suhtumine seadmetesse ja atraktsioonidesse, mida pakutakse, õnnetuste ärahoidmise võtmeks.

«Tehnilise järelevalve amet saab hinnata seadmete ohutust, millega üldse Eestis teenuseid osutada lubatakse, ja tarbijakaitseamet saab kindlasti ka tulevikus teha kontrolle, et vajalik hoolsus ja selged juhised klientidele teenuste pakkumisel oleks tagatud,» lisas Michal.

08.07.2015 10.07.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto