Sisukord
Autosport
Postimees
15.07.2015
Eesti Õppesõit lõppes ihualasti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakaas Palju õnne Eesti lühiuudised Pealinna sotsid esitasid ettepanekud võimuleppe muutmiseks Eesti lühiuudised Loodusmuuseum avas külastajate koertele parkla Anekdoodid Majandus Majanduse lühiuudised Praktikantide arv kahekordistunud: suvetöö Eesti pangas konti ei murra Välismaa Välismaa lühiuudised Kui rajaks õige saare… Oliver Ait: Hiina näitab võimu ja kohalolekut Lõuna-Hiina merel Intsidente Lõuna-Hiina merel Kommentaare vastasseisule Lõuna-Hiina merel Leslie Leino: tehissaarte rajamise eesmärgiks on militaar-strateegilised ambitsioonid Kokkulepe Iraaniga ei kaota kõigi kahtlusi Arvamus Natalja Jagintseva: minu Eesti Erkki Bahovski: kes maksab, see...? David Lidington, Konrad Pawlik: Ukraina reformitee Päeva Karikatuur Juhtkiri: tuumalepe on alternatiividest parem Liis Vaksmann: vaikimine ei paranda olukorda Postimees 1910. aastal: saksad püüavad eestlaste hingi Kultuur Paavo Järvi südamevalu muusika pärast Muusikasuvi tipneb Järvidega Sport Spordi lühiuudised Väike naine suurte meeste mängus Spetsiaalsed vaatamisalad peaks tõstma turvalisust Klavan Evertonist: ma ei ole kellelegi «ei» öelnud Tallinn Lõvi park suleti vandaalide hirmus Tarbija Suvel lastega juhtuvaid õnnetusi saaks ära hoida Tartu Soomes töötavad eestlased naaseksid palgatõusu korral või pensionieas Rallimeeste lipirivi tegi ühistu nõutuks Tartu ülikool kolib üksusi ringi Tartu Agro tühjendab suurt sigalat Tartu tüdruk sõidab maailmamängudele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spetsiaalsed vaatamisalad peaks tõstma turvalisust

2 min lugemist
Rally Estonia pressikonverentsil osalejad (vasakult): Urmo Aava, Miko Niinemäe, Timmu Kõrge, Sander Pärn, Karl Kruuda, Martin Kangur, Siim Plangi, Raul Jeets. FOTO: Jaanus Ree

Poolteist kuud on möödunud Harju rallil juhtunud kolme pealtvaataja hukkumisega lõppenud õnnetusest. Politsei pole veel uurimist lõpetanud ning kuna juhtumi materjalid on kõik uurijate käsutuses, pole omapoolset süvaanalüüsi teinud ka Eesti Autospordiliit. Traagilisest õnnetusest on siiski õpitud ning ülehomme startival Rally Estonial pööratakse pealtvaatajate turvalisusele suurt tähelepanu.

Tellijale Tellijale

Ralli peakorraldaja Urmo Aava ja autospordiliidu peasekretär Margus Kiiver möönsid siiski, et ka turvalisuse tagamisel tuleb jääda mõistlikkuse piiridesse. Vaatamiskohad peavad olema ohutud, kuid rajast saja meetri kaugusele pole mõtet publikut ajada. Sellisel juhul kaotaks ralli vaatamine oma mõtte.

«Rally Estonial on tavaks, et pealtvaatajad suunatakse spetsiaalsetesse vaatamiskohtadesse ning metsade vahel on palju keelualasid, kuhu inimesi üldse ei lubatagi,» rääkis autospordiliidu peasekretär Margus Kiiver. «Kindlasti tuleb spetsiaalsetesse vaatamiskohtadesse – näiteks Alaküla trampliinile – väga palju inimesi, kuid see pole probleem. Seal on ruumi palju ja ka eemalt saab väga hästi vaadata.»

14.07.2015 16.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto