Sisukord
Jalgpall
Postimees
15.07.2015
Eesti Õppesõit lõppes ihualasti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakaas Palju õnne Eesti lühiuudised Pealinna sotsid esitasid ettepanekud võimuleppe muutmiseks Eesti lühiuudised Loodusmuuseum avas külastajate koertele parkla Anekdoodid Majandus Majanduse lühiuudised Praktikantide arv kahekordistunud: suvetöö Eesti pangas konti ei murra Välismaa Välismaa lühiuudised Kui rajaks õige saare… Oliver Ait: Hiina näitab võimu ja kohalolekut Lõuna-Hiina merel Intsidente Lõuna-Hiina merel Kommentaare vastasseisule Lõuna-Hiina merel Leslie Leino: tehissaarte rajamise eesmärgiks on militaar-strateegilised ambitsioonid Kokkulepe Iraaniga ei kaota kõigi kahtlusi Arvamus Natalja Jagintseva: minu Eesti Erkki Bahovski: kes maksab, see...? David Lidington, Konrad Pawlik: Ukraina reformitee Päeva Karikatuur Juhtkiri: tuumalepe on alternatiividest parem Liis Vaksmann: vaikimine ei paranda olukorda Postimees 1910. aastal: saksad püüavad eestlaste hingi Kultuur Paavo Järvi südamevalu muusika pärast Muusikasuvi tipneb Järvidega Sport Spordi lühiuudised Väike naine suurte meeste mängus Spetsiaalsed vaatamisalad peaks tõstma turvalisust Klavan Evertonist: ma ei ole kellelegi «ei» öelnud Tallinn Lõvi park suleti vandaalide hirmus Tarbija Suvel lastega juhtuvaid õnnetusi saaks ära hoida Tartu Soomes töötavad eestlased naaseksid palgatõusu korral või pensionieas Rallimeeste lipirivi tegi ühistu nõutuks Tartu ülikool kolib üksusi ringi Tartu Agro tühjendab suurt sigalat Tartu tüdruk sõidab maailmamängudele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Klavan Evertonist: ma ei ole kellelegi «ei» öelnud

3 min lugemist
Ragnar Klavan. FOTO: SCANPIX

Eelmisel nädalal teatas Saksamaa ajaleht Bild, et Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan loobus Inglismaa kõrgliigaklubi Evertoni pakutavatest miljonitest ja pallib ka tuleval hooajal Augsburgis. Eile tunnistas Klavan Postimehele, et ta ei ole kellelegi «ei» öelnud.

Tellijale Tellijale

«Sellist asja ma ei ole öelnud, et loobusin Evertoni pakkumisest,» tunnistas keskkaitsja. «Ütlesin, et minu perekonnale ja mulle meeldib Augsburgis, aga antud loo pealkiri ja minu laused ei läinud üldse kokku. See oli liiga kaugelt püütud varblane.»

Nii märgibki eestlane, et ta ei ole ühtegi pakkumist tagasi lükanud. Tema sõnul on endiselt võimalik nii klubivahetus kui ka Saksamaal jätkamine.

14.07.2015 16.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto