Sisukord
Talisport
Tänane leht
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks

2 min lugemist
Robert Rooba osales Minnesota meeskonna suvelaagris. FOTO: Erakogu

Jäähoki 1. divisjoni turniiril astus Eesti parima hokimehe Robert Rooba juurde Lõuna-Korea koondise abitreener Richard Park. Ta kiitis noore eestlase mängu ja kutsus ta suveks NHLi klubi Minnesota Wildi suvelaagrisse. Parki kutse polnud niisama suusoojaks öeldud – aastaid NHLis mänginud mees kuulub Minnesota klubi treenerite hulka.

Tellijale Tellijale

Teisipäeval sai läbi nädalane laager, mille käigus peeti ka kaks näidiskohtumist, ning Rooba kirjeldab kogetut oma Facebooki lehel ülivõrretes. Mis aga peamine, Eesti hokimees sai klubi juhtidelt positiivse hinnangu ning õhku jäi võimalus, et koostöö maailma parimasse hokiliigasse kuuluva meeskonnaga võib tulevikus jätkuda.

«Nad avaldasid soovi minuga koostööd jätkata, samuti lootust, et minust saab lähiaastatel siinse organisatsiooni ametlik liige,» vahendas Rooba klubi juhtide räägitut. «Arutasime läbi lähituleviku plaanid ning leidsime ühiselt, et Soome ja Espoo on hetkel ideaalsed kohad mu heaks arenguks.» Minnesota klubi jätkab seejuures läbi oma Euroopa esindajate tähelepanelikult eestlase tegemiste jälgimist.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto