Sisukord
Eesti
Postimees
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse

3 min lugemist
Marina Kaljurand FOTO: Liis Treimann

Välisminister Marina Kaljurand, kes annab täna riigikogus ametivande, ütleb intervjuus, et peab tõhusaks laiapõhjalist välispoliitikat ning peab oma trumbiks varasemat karjääri välisteenistuses.

Tellijale Tellijale

-See, et teile välisministri kohta pakuti, polnud ilmselt kellelegi üllatus. Mõnevõrra üllatavam on see, et otsustasite ministriportfelli vastu võtta. Millega peaminister teid veenis?

Mulle on üllatav, et see ettepanek tehti. Ma pean seda suureks komplimendiks ja olen tänulik peaministrile, et ta ettepaneku tegi. Kordan veel, et peaminister oli esimene poliitik, kes suutis mulle selgitada, et praegu olen ma Eesti riigile kasulik välisministrina. Mind on varem parteisse kutsutud ja eri portfelle pakutud. Keegi pole aga seni suutnud põhjendada, miks olen parem kui oma senisel tööl diplomaadi, suursaadiku või asekantslerina.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto