Sisukord
Eesti
Postimees
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu

2 min lugemist
Autokoolide liidu juhatuse esimees Enn Saard. FOTO: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Postimees kirjutas eile, kuidas ühe noore naise väitel tegi ühe autokooli vanem meesõpetaja talle koolituse ajal vahetpidamata kahemõttelisi märkusi ja puudutas «juhuslikult». Viimaseks jäänud sõidutunnis nõudis riided seljast heitnud õpetaja, et õpilane temaga alasti ujuma läheks. Õpetaja ise teatas hiljem, et kahetseb oma käitumist ja esitas autokoolile lahkumisavalduse.

Tellijale Tellijale

«See jahmatas meid kõiki,» kinnitas Eesti Autokoolide Liidu juhatuse esimees Enn Saard, kes samas aga ei usu, et selline käitumine sõiduõpetaja poolt oleks Eestis tüüpiline. «Ma arvan, et see on üks väga halb näide.»

Saardi sõnul on noore naise väited, justkui oleks autokooli sõiduõpetaja teda ahistanud, igal juhul tõsised. Küll aga usub ta, et see on lihtsalt üks halb näide.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto