Sisukord
Kultuur
Tänane leht
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jõgevalt otse Hollywoodi

2 min lugemist
Artur Rehi unistab filminäitleja ametist. FOTO: Kristjan Teedema

Artur Rehi lõpetas alles kuu aega tagasi Jõgevamaa gümnaasiumi 12. klassi. Juba sügisel alustab ta aga õpinguid Los Angeleses Ameerika draamakunsti akadeemias. Siht on selge: saada filminäitlejaks.

Tellijale Tellijale

American Academy of Dramatic Arts on üks vanemaid Ameerika näitekoole, mis hakkas näitlejaid koolitama juba üle saja aasta tagasi. Ookeanitaguste filmiasjatundjate hinnangul pole see küll enam sama heal tasemel nagu näiteks 1930ndatel, kuid oma koht oluliste teatri- ja filmikoolide seas on tal kindlasti.

Noormehe esimene kokkupuude filmindusega oli 2010. aastal, kui huumorisaade «Tujurikkuja» filmis sketši «Klass – elu pärast». Ta võttis selle tegemisest koos oma vennaga osa ja sealt saigi alguse huvi filminäitlemise vastu. Umbes sellest ajast saati tegeleb Rehi ka Youtube’i videote tegemisega. Enda sõnul naudib ta nende naljakate lühisketšide tegemist väga ja ka vaatajaskond on kasvanud juba päris suureks, kuid ta rõhutab, et see on pigem filmiprojekt, kus ta etendab teatud rolli, mitte alati päris ennast.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto