Sisukord
Eesti
Postimees
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart

1 min lugemist
Väike-Roograhu laid FOTO: Privateislandsonline.com

Kinnisvaraportaalis Private Islands Online, mis nende enda kinnitusel pakub maailma suurimat erasaarte valikut, on müügis ka kaks Eesti saart. Kuigi portaal müüb neid saartena, on Eesti terminoloogia järgi tegemist siiski laidudega.

Tellijale Tellijale

Seoses Kreekale pandud kohustusega müüa 50 miljardi euro eest riigile kuuluvat vara kerkis esile nende võimalus müüa ära saari, mida olenevalt arvestusmeetodist on neil 1200–6000. Erasaarte müüki vahendavas veebiportaalis Kreeka saarte kohta infot otsides sattusin aga ka müügisolevate Eesti saarte peale. Ja pole ka ime – Eestilgi on arvukalt saari – 1521.

Private Islands Online’is on neist müügil kaks: «Haapsalu saar» ja Hõra saar. Seda, kes saarte praegune omanik on ehk kes neid müüb, kuulutustest ei nähtu.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto