Sisukord
Sport
Postimees
16.07.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Lastele meeldib magus, suurtele hapukas Mis maasikasort moositegemiseks valida? Tagakülg Tänavaküsitlus: kas olete eluga Eestis rahul? Endist vallavanemat süüdistatakse omastamises Väidetav ahistamisjuhtum jahmatas autokoolide liitu Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Esikülg 16. juuli Eesti lühiuudised Kaljurand: usun koostöösse ja kaasamisse Tõhus piits, suurem präänik ja aasta ühinemiseks Majandus Gild tekkis tänu LHV skandaalile SPALTA majandus Rikkuritele pakutakse müügiks kaht Eesti saart Jahe ilm suveäride pidajaid verest välja ei löö Välismaa 94-aastane Auschwitzi endine valvur mõisteti vangi Mis on El Niño? Haruldane loodusnähtus seab taas ohtu majanduse ja inimelud Välismaa lühiuudised Arvamus Ivar Raig: Kreeka keskne küsimus on usaldus Peeter Tammistu: kas kiirabiauto jääb ainsaks ühistranspordiks? Lugejate kirjad: mis saab kommentaariumist? Juhtkiri: MH17 tapjad peavad vastutama Eda Ahi: pehmest jõust sai infosõda Päeva karikatuur Postimees 1933. aastal: Mandshukuo – wastuolude maa. Kultuur Jakuut elustas «Libahundi» Jõgevalt otse Hollywoodi Sport Spordi lühiuudised Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues Panused suurenevad ja võidud muutuvad magusamaks Võimalus teha ajalugu: Kalju üritab murda Liechtensteini šveitslasi Võimsas hoos Froome asub oma puhtust tõestama Tallinn Kortermaja maa-aluses garaažis lebab keskaegne koge Tarbija Katse: kas ka kama puhul valdab sööjat kama-kaks-tunne? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Katrina Lehis – Haapsalu parim, maailmas kuues

2 min lugemist
Katrina Lehis (alumine). FOTO: SCANPIX

«Tuleb ennast lohutada sellega, et mul on pikk tee veel minna,» ütles Katrina Lehis (20) pärast kahe torkega kaotust maailmameistrivõistluste veerandfinaalis, mis andis talle võistluste kokkuvõttes kuuenda koha.

Tellijale Tellijale

Võit oleks esimest aastat täiskasvanute seas võistelnud vasakukäelisele ja koguni 186 sentimeetri pikkusele Lehisele tähendanud vähemalt pronksmedalit ja tema imelise seeria jätku. Viimased neli aastat oli ta alati võitnud noorte või juunioride maailma- või Euroopa meistrivõistlustelt individuaalse medali.

«Muidugi olen pettunud, sest medal oli täiesti võidetav,» ütles Lehis Postimehele, kui oli kaotusepisarad ära pühkinud. «Seda enam, kui oled enne võitnud ühte maailma hetke parimat.» Lehis pidas silmas, et 32 parema seas alistas ta võistluste ühe favoriidi rumeenlanna Ana Maria Branza.

15.07.2015 17.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto