Sisukord
Intervjuu
Postimees
17.07.2015
Eesti Eesti investeerib vanglatesse kaks korda vähem kui Soome Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised lk 3 Palju õnne Tagakülg Küsitlus: Kas Kreekale tuleks raha laenata? Esikülg 17. juuli TTÜ kuratoorium sai kolm uut liiget Äsjasest ametnikust sai valitsuskabineti liige Majandus Kreeka hakkas juba raha juurde saama Majanduse lühiuudised lk 8 Soome ja Eesti käivitavad novembris koos X-tee Välismaa Gdańsk ja tema sõsarad pakuvad Läänemere kultuuri parimat Välismaa lühiuudised Lõppraportit oodatakse sügisel Elav ja huvitav «Solidaarsuse» muuseum 298 inimese hukkumiseni viis saatuslike asjaolude jada ja Venemaa relv Arvamus Olev Remsu: Emajõe mõte Henrik Roonemaa: Eesti, rumal toru Argo Ideon: igaühel on nimi Juhtkiri: mitte ainult leivast, vaid ka armastusest Postimees 1910. aastal: Venemaal talukohad müüa Päeva karikatuur Kultuur Näitleja olla on uhke ja hää Positivuse festivaligiid – juhised ellujäämiseks Kuuma klaasi kütkeis Sport Endine profirattur leiti surnuna Spordi lühiuudised Eesti oma mustad hobused parandavad mulluseid vigu Kas Kangert murrab Nibali varjust välja? TLÜ/Kalev ja Tarvas sihivad eurosarja Tallinn Tallinnas peetakse taas merepäevi Tarbija Gdańsk ja tema sõsarad pakuvad Läänemere kultuuri parimat Elav ja huvitav «Solidaarsuse» muuseum Tartu Ülikoolide lõputööd – arvutiprogrammidest laborikatseteni Maastikusõiduklubi viib lapsed metsa Arhiivimaja pidas sarikapidu Ralli toob liiklusse muutusi Karuputke leiukohti tuleb järjest juurde Priit Pullerits: panna on vaja! Viire Sepp: andekus ei tõuse alati nagu koor piima peale Vanemuise tiigist tuli välja hulk kadunud asju Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Viire Sepp: andekus ei tõuse alati nagu koor piima peale

8 min lugemist
Viire Sepp silmitseb korraks oma Tiiu Silla nimelise elutööpreemia auhinda – Möbiuse lehte, mis anti talle eelmisel aastal andekate laste hariduse eestvedamise eest. Ja asetab selle siis pappkasti, millega teaduskooli juhi kabinetist lahkuda. FOTO: Kalev Saar

Tartu ülikooli teaduskooli kauaaegse juhi Viire Sepa meelest on arvamus, mis privileege see andekas laps vajab, talle on geenidega niigi palju antud, kõige kahetsusväärsem viis üldse, kuidas ühiskonnas andekusse suhtuda. Viire Sepp rõhutab, et haridussüsteemi eesmärk on kõikide laste eelduste maksimaalne arendamine.

Tellijale

Viire Sepp juhtis teaduskooli alates 1978. aastast. Tänu talle on ülikooli teaduskoolist saanud üle-eestilise kandepinnaga andekate laste arengu tugikeskus, mis on leidnud ka rahvusvahelist tähelepanu. 1. juulist on Viire Sepa tööleping sel ametikohal lõppenud. Endiselt on ta aga Eesti esindaja andekusuurijate ja -praktikute Euroopa ja maailmaorganisatsioonis.

16.07.2015 18.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto