Sisukord
Majandus
Tänane leht
17.07.2015
Eesti Eesti investeerib vanglatesse kaks korda vähem kui Soome Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised lk 3 Palju õnne Tagakülg Küsitlus: Kas Kreekale tuleks raha laenata? Esikülg 17. juuli TTÜ kuratoorium sai kolm uut liiget Äsjasest ametnikust sai valitsuskabineti liige Majandus Kreeka hakkas juba raha juurde saama Majanduse lühiuudised lk 8 Soome ja Eesti käivitavad novembris koos X-tee Välismaa Gdańsk ja tema sõsarad pakuvad Läänemere kultuuri parimat Välismaa lühiuudised Lõppraportit oodatakse sügisel Elav ja huvitav «Solidaarsuse» muuseum 298 inimese hukkumiseni viis saatuslike asjaolude jada ja Venemaa relv Arvamus Olev Remsu: Emajõe mõte Henrik Roonemaa: Eesti, rumal toru Argo Ideon: igaühel on nimi Juhtkiri: mitte ainult leivast, vaid ka armastusest Postimees 1910. aastal: Venemaal talukohad müüa Päeva karikatuur Kultuur Näitleja olla on uhke ja hää Positivuse festivaligiid – juhised ellujäämiseks Kuuma klaasi kütkeis Sport Endine profirattur leiti surnuna Spordi lühiuudised Eesti oma mustad hobused parandavad mulluseid vigu Kas Kangert murrab Nibali varjust välja? TLÜ/Kalev ja Tarvas sihivad eurosarja Tallinn Tallinnas peetakse taas merepäevi Tarbija Gdańsk ja tema sõsarad pakuvad Läänemere kultuuri parimat Elav ja huvitav «Solidaarsuse» muuseum Tartu Ülikoolide lõputööd – arvutiprogrammidest laborikatseteni Maastikusõiduklubi viib lapsed metsa Arhiivimaja pidas sarikapidu Ralli toob liiklusse muutusi Karuputke leiukohti tuleb järjest juurde Priit Pullerits: panna on vaja! Viire Sepp: andekus ei tõuse alati nagu koor piima peale Vanemuise tiigist tuli välja hulk kadunud asju Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kreeka hakkas juba raha juurde saama

2 min lugemist
Kreeka valitsusjuht Alexis Tsipras ööl vastu eilset riigi parlamendis peetud debatti jälgimas. FOTO: AFP/SCANPIX

Kuigi kolmapäeva hilisõhtul (või õigemini eile varahommikul) hääletas Kreeka parlament uue päästepaketi jaoks vajalike seadusmuudatuste poolt, ei tähenda see veel automaatselt, et riigi olukord kergemaks läheb. Umbes 86 miljardi suurune rahalaev saabub Kreekasse kõige varem augusti keskpaigas, aga inimestel, ettevõtetel ja riigil on vaja elada ka vahepealsel ajal.

Tellijale Tellijale

Olukorra teeb kreeklaste jaoks keerulisemaks asjaolu, et veel sellel kuul on vaja võlga maksta tagasi seitse miljardit eurot ning järgmisel kuul veel viis miljardit eurot.

Vahepealse nn sildfinantseerimise teevad keeruliseks mitmesugused juriidilised ja tehnilised takistused. Eks takistused ongi selleks, et neid ületada, ning juba varem olid poliitikud üsna veendunud, et lahendused leitakse.

16.07.2015 18.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto